Penktadienį sulaikytas aktorius Alecas Baldwinas: kaltinamas užpuolimu

Alecas Baldwinas su žmona Hilaria / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Alecas Baldwinas su žmona Hilaria / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2018-11-02 23:42
AA

Aktorius Alecas Baldwinas Niujorke sulaikytas dėl žmogaus užpuolimo. Incidentas įvyko, kai garsus vyras Manhatane negalėjo pasistatyti savo automobilio.

JAV aktorius Alecas Baldwinas šiuo metu kaltinamas trečio laipsnio žmogaus užpuolimu. Pasak žvaigždės atstovo spaudai, penktadienį Niujorke Alecą Baldwiną sulaikė policija kai jis dėl užimtos vietos automoblių stovėjimo aikštelėje įsivėlė į peštynes.

Tai jau ne pirmas kartas, kai Alecui Baldwinui tenka turėti reikalų su policija. 2014 metais 60-metis buvo sulaikytas dėl viešosios tvarkos pažeidimo. Tada jis savo dviračiu važiavo prieš eismą. Policijos pareigūnams sulaikius Alecą, šis ėmė juos užgaulioti ir keiktis.


Alecas Baldwinas / Vida Press nuotr.

JAV žiniasklaidai policija pasakojo, jog lapkričio 2 d. garsus vyras susikivirčijo ir pakėlė ranką prieš vieno automobilio vairuotoją, kai šis neleido prisiparkuoti A. Baldwinui ten, kur jam vietą užėmęs laikė giminaitis.

Liudininkai pasakojo, kad iš pradžių stovėjimo aikštelėje į atlapus vienas kitam kibo du vyrukai, kai netrukus įsikišo A. Baldwinas ir vienam jų kliuvo taip, kad teko skubiai vykti į ligoninę. 49-erių metų „Saab“ automobilio vairuotojas skundėsi didžiuliais žandikaulio skausmais.

Alecui Baldwinui teks atsakyti už trečio laipsnio žmogaus užpuolimą. Už kurį bausmė gali būti ir laisvės atėmimas.

Ir anksčiau A. Baldwinas garsėjo agresijos protrūkiais. Kadaise jis viešai atsiprašė savo dukros Ireland Baldwin. Tada vienuolikmetės mergaitės jis prašė atleisti, kad išvadino ją „Neprotinga,  pikta ir maža kiaule“. 

2011 metais vyras buvo išprašytas iš lėktuvo už tai, jog nesutiko išjungti savo telefono. Tada jis aiškino, kad žaidė žaidimą.


Hilaria ir Alecas Baldwinai (13 nuotr.)
+7