Penktadienio horoskopas – birželio 13 d.

Gėlės / Shutterstock nuotr.
Gėlės / Shutterstock nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-06-12 23:00
AA

Sužinokite, ką žvaigždės jums prognozuoja paskutinei šios savaitės darbo dienai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šį rytą vyksianti pilnatis jums iškels labai svarbų uždavinį – nustumti į šoną detales ir  pamatyti tai, kas yra aukščiau. Tai skatins keliauti, mokytis, pažinti, sužinoti, išmokti, atrasti. Po kojomis jums velsis nereikšmingos smulkmenos, trukdančios patekti ten, kur norite būti. Tačiau nepasiduokite, nes antraip teks palaidoti dalį savo svajonių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Būkite laisvi, net kai būsite susieti stipriais saitais su kitais – tai svarbiausia žinia, kurią jums siunčia šio mėnesio pilnatis Šaulio ženkle. Dvasinis augimas ir finansinės galimybės versis prieš akis, jei paleisite praeitį ir drąsiai žvelgsite ateičiai į akis. Atverkite save naujoms patirtims ir savo pasaulį pamatysite kitokį. 

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dėl šiandien įvyksiančios pilnaties į paviršių iškils jūsų santykiai. Jūsų aplinkoje atsiras entuziastingų žmonių, kurie, plėsdami jūsų akiratį, padės jums siekti tikslų. Jie įkvėps jus, pasiūlys naujų problemų sprendimo būdų, suteiks motyvacijos.  Viena, ką turite padaryti, tai atverti širdį šiems pasiūlymams ir galimybėms.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Pagausės darbų, o dėl to galite kaltinti pilnatį Šaulio ženkle. Tačiau galite pasielgti priešingai – jai padėkoti. Padėkoti už galimybę pamatyti savo kasdienybę ir jūsų pareigas kitoje šviesoje. Padėkoti už galimybę mokytis dalykų, kurie jums iki šiol buvo gili mįslė. Padėkoti už tobulėjimą, kuris įmanomas tik tuomet, kai atsisakote netikusių savo įpročių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Išsiruošite į smagią kelionę, į kurią bilietą „nupirks“ pilnatis ugnies ženkle. Net jei galėsite žaisti ir linksmintis, nepamirškite susitelkti, priešingu atveju veltui išbarstysite jums dovanotą kūrybiškumą ir gyvenimo džiaugsmą. Dėmesio bus pakankamai, galimybių savo mintims atskleisti – taip pat. Ko vis dar laukiate?

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Būsite priversti žaisti pagal kitų sugalvotas taisykles. Tačiau tai ne priežastis užsisklendus gromuliuoti savyje senas emocines traumas ar peržiūrėti praeityje sukauptus nemalonius vaizdus lyg niekam neįdomų filmą. Palikite praeitį praeičiai. Čia ir dabar vyksta tikrasis gyvenimas, kuris jums gali pasiūlyti naujas karjeros galimybes ar balzamą šeimos žaizdoms užgydyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dėl šiandien įvyksiančios pilnaties visažinio Šaulio ženkle atrasite naujų tiesų, kuriomis sugebėsite papuošti savo aplinką. Jūsų bendravimas, įgavęs naujų spalvų, atkreips ne vieno praeivio dėmesį. O jei prieš akis atsivers naujos mokymosi ir pažinimo galimybės, griebkite jautį už ragų ir nepaleiskite, kol neišmoksite visko.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Prieš jūsų akis – dvi medalio pusės. Jūsų savivertė atsidurs svarbiausioje jūsų prioritetų vietoje, o jūs darysite viską, kad ji didėtų. Tačiau čia pat jūsų – neatsargumas ir pagundos iššvaistyti viską, kas iki šiol įgyta. Užuot dairęsi, kas jus paskatintų, atraskite savyje kūrybiškumo gyslelę. Tik ji jums padės geriau atskleisti savo gebėjimus ir daugiau uždirbti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Pilnatis jūsų ženkle – puiki proga imtis iniciatyvos, kad jūsų asmenybė atsidurtų dėmesio centre. Jūsų entuziazmas ir pasitikėjimas savimi palengvins šią užduotį. O kas pasunkins? Nekantrumas bendraujant su tais, kurie nemoka ir nenori siekti savo tikslų. Jis bus prastas patarėjas. Įkvėpkite juos savo idėjomis ir pozityviu požiūriu.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dėl šio mėnesio pilnaties atversite naujas erdves savo viduje. Nebėkite nuo vienatvės, priešingai, eikite pasitikti jos. Tokiu būdu kitaip pamatysite ir įvertinsite savo gyvenimo tikslus. Atsitraukite į gamtos prieglobstį ir bent trumpam išmeskite iš galvos rūpesčius bei įsipareigojimus, slegiančius jūsų pečius ir trukdančius susitelkti į save.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Norėsite atrasti naujas žemes dirbdami ar pramogaudami su draugais ar bendraminčiais. Jūsų viduje neblės tikėjimas, teikiantis jums energijos ir traukiantis jūsų link pasekėjus ar bendražygius. O jei atsidūrėte grupėje, kuri neturi krypties ir pasiryžimo siekti bendrų tikslų, netausokite nei jėgų, nei pastangų, kad jūsų veikla įgautų sparnus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Rizikingi sprendimai profesiniame gyvenime – nelengvas iššūkis, kurį jums siūlo šio mėnesio pilnatis. Turbūt patys jaučiatės įstrigę šioje srityje ir nežinote, kaip iš šio labirinto išeiti. Kuris kelias jums priimtinesnis: drąsūs žingsniai ten, kur dar nebuvote, ar trumpas pasitraukimas į vaizduotės pasaulį, siekiant atgaivinti savo kūrybiškumą? O gal išbandykite abu?