Penktadienio horoskopas – rugsėjo 23 d.

Aukštaitijos nacionalinis parkas ir Labanoro giria iš paukščio skrydžio / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

„Svarbius darbus patartina planuoti iki 9.30 bei nuo 11.30 val., nes laikas tarp tų valandų yra „tuščias“ ir neturės augimo jėgos. Diena savaime atneš reikamos informacijos, kuri pravers ateityje, tačiau dar daugiau galite sužinoti, jei ir patys savarankiškai sieksite žinių“, – perspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki pietų sočiai prisibendravę vėliau įniksite į savo asmeninių problemų sprendimą. Regis, lengvai išpūsite bet kokį burbulą ir įtikinsite savo partnerius tame dalyvauti. Vakare pokyčiai jausmų fronte, kai jums kaip oro reikės intymumo, o tie, kurie šalia jūsų, noriai jums teiks dovanas.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandieną pradėsite turėdami tikslą ką nors įgyti ar užsitarnauti kolegų palankumą, ir tai jums bus lengva kaip dukart du. Popietę pokalbiai trukdys darbo eigai, o kolegos ar nesibaigiantys darbai griaus jūsų susitikimų grafiką. Venera priešingoje Zodiako pusėje, o tai priežastis nesnausti, ieškantiems antrosios pusės ar norintiems pagerinti santykius.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje nesitrauksite iš įvykių centro, kuriame saviraiškai ir gerai praleistam laikui bus visos sąlygos. Deja, vėliau tai nebus taip paprasta, gal net, galima sakyti, atsieis brangiau, nei jūs ketinote išleisti. Vakare Venera planeta pereis į Skorpiono ženklą, suteikdama jums daugiau aistros darbui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ruošiame kiaušinius: genialios gudrybės, kurios palengvins jūsų rytą

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje rinksitės asmeninį gyvenimą kaip užuovėją nuo visų dienos vėjų, o popietę užsigeisite apie tai, kas jūsų širdyje, kitiems papasakoti. Tačiau nežinia, ar kam rūpės jūsų asmeninio gyvenimo smulkmenos. Prasideda Veneros viešnagė vandens ženklu, kai jausmus reikšti sunku, tačiau privaloma.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandiniai ryšiai ir apsikeitimas žiniomis bus neišvengiamas ryto atributas. Taip startavę, popietę manysite, kad bendravimas išgriebs jus iš bet kokios situacijos, tačiau viskas bus priešingai – pokalbiai jums kiš koją. Dėl grožį prižiūrinčios planetos vietos pokyčių jums nuo šiol žūtbūt reikės pasirūpinti namų grožiu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ryte pakaks noro parodyti kitiems, ką sugebate, o ir trokštamas įvertinimas bus pasiekiamas ranka. Ir jei iki pietų jį pasiimsite be rūpesčių, vėliau bendražygiai jums tai sutrukdys arba norės iš jūsų kažką pasiskolinti. Veneros viešnagė Skorpione jums pradės malonių pažinčių, pašnekesių ir susitikimų laikotarpį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Psichikos sveikatos sutrikimai: kodėl pavojinga kentėti? Neištikimybės ir meilės kliedesiai

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Dienos pradžioje su tokiu entuziazmu skleisite aplink save pažiūras ir žinias, kad greit ir kitus tuo užkrėsite. Popietę jūsų asmeninės galios bus sunkiau pritaikomos, todėl turėsite rasti papildomų priemonių, norėdami jas įrodyti. Jūsų ženklo valdovė vakare paliks jūsų ženklą, paskatindama ir padėdama įgyti tai, kas jums vertinga.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte gilinsitės į visokiausius dalykus, ir niekas jūsų nesustabdys, kai užsigeisite ką nors sužinoti. Popietę mokantis ar mokant kitus, tikėsitės kažkieno dėkingumo ir palaikymo, tačiau gausite ne tai, ką planavote. Vakare Venera pasieks jūsų ženklą, padėdama jums žavėti kitus ir gerinti savo išvaizdą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandieną pradėsite įsilieję į informacijos pasidalinimo su savo bendražygiais šurmulį. O ją tęsite ieškodami norinčių palaikyti jus grupės narių. Deja, jie turės ką ir be to veikti. Venera gretimame ženkle, todėl jausmų srityje teks slapstytis nuo akylai jūsų veiksmus stebinčių žvilgsnių arba taisyti praeityje padarytas klaidas.

TAIP PAT SKAITYKITE: Sveikuoliški kokteiliai: 8 klaidos, kurias atliekate juos ruošdami. Receptai

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje daug veiklos ir aktualijų aptarimo su kolegomis. Tuomet jums atsivers atviri keliai ir vadovybės palankumas, ko negalima pasakyti apie popietę, kai daugiau ambicijų nei iš to naudos. Venera Skorpiono ženkle jums žada gerą laiką komandoje ir bendražygių geranoriškumą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje netrūks žodžių ir saviraiškos priemonių parodyti tai, kuo esate išskirtiniai. Popietę tam imsitės veiksmų, tačiau jūsų entuziazmas jau nebus toks visa apimantis ir visus įtraukiantis. Vakare keisis Veneros padėtis, kuri jums neš pasiekimus darbe, pagalbą siekiant savo tikslų ir teigiamus įspūdžius tuo užsiimant.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte plaukiosite savo privataus gyvenimo upėje ir niekur nenorėsite iš jos išlįsti, tuo labiau, kad matysite tame prasmę ir sutiksite dosnių geradarių. Tiesa, popietę didelių vilčių į juos nedėkite. Vakare Venera pereis į Vandens ženklą, kas jums palengvins ryšius su toli gyvenančiais, padės sužavėti bendramokslius ir įgyti pasekėjų, ypač, jei tikėsite savimi.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau