Penktadienio horoskopas – spalio 28 d.

Moteris / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Štai ir jis, penktadienis. Kuo sužavės žvaigždės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Leidę šiandien kitiems jus apdovanoti kokiomis nematerialiomis gerybėmis, galite net neabejoti, kad galiausiai išties pasijusite praturtėję. Vakarop gautas paskatinimas ar žinios leis kitaip pamatyti jūsų santykius, tačiau stebėkite, ar savo užgaidomis nekertate šakos, ant kurios patys darbe sėdite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien darbo gausa negąsdins, veikiau sustiprins jūsų ryšius su kolegomis ir leis suprasti, kaip gera perleisti dalį darbų naštos tiems, kurie jį kuo puikiausiai atliks. Beje, tinkamai sujungsite pajėgas ir gausite reikalingą paramą, tačiau praeities patirtys gali pakeisti jūsų požiūrį ar jūsų kelionių planus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien į priekį jus ves kūrybiškų minčių gausa, meilė savo darbui, vaikams ar kokiam kitam žmogui. Ir jūsų ketinimas pasieks adresatą, jei tik bent kiek leisite visame tame kitiems dalyvauti. Tiesa, draugai, kolegos ar jūsų bendri žygiai gali versti jus neapgalvotai rizikuoti ir nuvesti kiek kitur nei planavote.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien laimė slapstosi arba laukia jūsų namuose. Ir kažin ar tai reikės jums sakyti, nes būtent į namus didžiausias savo viltis dėsite. Vakare akys kryps į būtinybę pagražinti namų aplinką ar kitaip savo šeimą apdovanoti, tačiau namų ir santykių idilę gali sujaukti įvykiai už jūsų namų slenksčio ar darbo vietoje.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite nepralenkiami, kai reikės su kuo nors pasikalbėti, susitikti, susiderėti, tuo ne tik savo tikslus pasiekiant, bet ir išlaikant gerus santykius su pašnekovais. Vakarop būsite kūrybiški ir susitelkę, tačiau ramybę drums tolerancijos stoka tiems, kurie turi kitokių planų ar požiūrį į mažus dalykus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien norėdami kam nors įrodyti, kad ką nors sugebate puikiai atlikti, tikitės dovanų, premijos ar atlygio, verčiau rankų sudėję nesėdėkite. Bus kas jus paskatina, motyvuoja ir palaiko. Vakarop noras surizikuoti toli nenuves, o veikiau sutrukdys jums smagiai ir nerūpestingai pradėti savaitgalį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien tai, kas jums aktualu, ras atgarsį jūsų aplinkoje ir jūsų asmenybė netruks susilaukti papildomų balų. Įgiję pagarbos, asmeninių galimybių, gavę reikalingų žinių ir sutikę nenuobodžių pašnekovų, vakare turėsite savo šeimyninio gyvenimo planus koreguoti, atsižvelgę į vieno žmogaus užgaidas.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite svajonių, apie kurias nenorėsite ar negalėsite papasakoti, ir būsite linkę užsiimti dalykais, už kuriuos galbūt negausite jokio atlygio. Nepaisant to, jausitės puikiai. Regis, jūsų nesavanaudiškumas neliks nepastebėtas. Kai dienos pabaigos planai apsivers aukštyn kojomis, jums tereikės prisitaikyti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų viltys ir jūsų paguoda – komanda, kurioje ir jūs būsite neprasti žaidėjai, mokantys sužavėti, pritraukti, išlyginti nelygumus. Nenuostabu, jei popietę jums bus perleistas lyderio vaidmuo, ypač dėl to, kad būsite žavūs ir nevengiantys atsakomybės. Piniginėje situaciją netikėtai koreguos pramogos.

TAIP PAT SKAITYKITE: Ženklai, kad esate jam „ta vienintelė“

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien darbe taikykite aukštai, jei reikia – sukiokitės vadovybės akiratyje ir leiskite galimybėms jus vesti į priekį ar net aukštyn. Būti tolerantiškiems rekomenduojama, tačiau neatverčiant visų kortų. Vakare jūsų asmeninius polėkius pristabdys ar dar labiau jus išjudins neplanuoti įvykiai namuose.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėdami tvirtą nuomonę, jos neslėpsite, o jei studijuojate, keliaujate, turite ryšių su kitomis kultūromis, tuščiomis rankomis neliksite. Kad ir kur nusitaikyta, popietę komanda atliks vien teigiamą vaidmenį. Vakaro naujienos iš esmės koreguos jūsų slaptus sumanymus, versdamos dar labiau užsidaryti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien norėdami atverti kokias nors jums iki šiol uždarytas duris, galite nestabdyti savęs ir drąsiai kišti nosį ten, kur jums reikia. O ir reikiami resursai bus suteikti, kai su meile ir atsakomybe darbuositės. Vakare kažkokia pinigų suma ar pasitikėjimas savo jėgomis gali kažkur išgaruoti, ką greitai suuos jūsų komanda.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Skaitykite daugiau