Penktadienio horoskopas – spalio 7 d.

Smėlio laikrodis / Fotolia nuotr.
Smėlio laikrodis / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2016-10-07 06:10
AA

„Aktyvi diena, kuomet net ir iš prigimties ramūs žmonės gali pajusti poreikį nuveikti kažką reikšmingo, pasireikšti, prasiveržti į priekį. Visgi diena gali atnešti nemažai netikėtumų ir aštrių situacijų, todėl pasiruoškite reaguoti tinkamai ir neleiskite kitiems žmonėms įvelti jūsų į konfliktą“, – įspėja astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien dairydamiesi nuotykių, jų būtinai atrasite. Negana to, nė akimirkos nesuabejosite, kad tinkamai elgiatės, o abejojančius ignoruosite. Beje, dėl bendravimo planetos vietos pokyčių iš savo partnerių mokysitės bendrauti diplomatiškai, tačiau siekiant ambicingų planų, jūsų įgūdžių saugoti gerus santykius nepakaks.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien pakviesti kai ką neįtikėtino iškrėsti, pernelyg neatsipalaiduokite, ypač jei nuo to priklauso ne vien jūsų gerovė. Neapgalvoti veiksmai atsigręš prieš jus. Verčiau Merkurijaus Svarstyklėse padedami, žodžiais tieskite kelius į kolegų pasitikėjimą ir nenukabinkite nosies, kai jūsų pamokymai kolegoms bus nė motais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Ši diena, prasidėjusi netikėtu, bet maloniu draugų ar komandos narių siurprizu, ir vėliau žadins įvairiausius teigiamus jūsų jausmus. Ypač kai aplink jus bus optimistiškų žmonių. Oro stichiją pasiekusi bendravimo planeta nuo šios dienos padės jūsų žodinei saviraiškai, tačiau šį vakarą apie paramą savo projektams verčiau nesvajoti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dienos pradžioje teks keisti kryptį, tačiau vėliau padėkosite visiems, kurie prie to prikišo nagus. Regis, diena džiugins nevaržančius nei savęs, nei kitų. Merkurijus Svarstyklėse kvies šeimyniškiems pokalbiams, tačiau vakare namuose bus nelengva įgyvendinti pokyčius, kurių reikalaus antroji pusė.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengva kitus sudominti, išmokyti ar nustebinti. Spinduliuosite viltį ir tikėsite pačia gražiausia visa ko baigtimi. Nestokodami kūrybiškumo, lengvai sudominsite aplinkinius. Tiesa, permainos darbe sutrikdys jūsų susitikimų grafiką, bet bendravimo poreikis gerokai išaugs dėl Merkurijaus oro ženkle.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pagal FTB metodus: kaip iš veido suprasti, kad pašnekovas jums meluoja

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šį rytą dėl netikėtų kito asmens poelgių teks šį tą namuose perdėlioti. Laimei, tai į gera. Ir net jei ne viskas vyks pagal planą, būsite kupini optimizmo ir leisite sau daugiau įspūdžių patirti. Merkurijus paliks jūsų ženklą, nukreipdamas jūsų mintis į materialias gerybes ir pokalbius apie jas. O dar už kai ką malonaus teks permokėti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kaip bebūtų keista, sugriuvę jūsų ryto planai dėl visokiausių naujienų ar pasiūlymų – geras dienos startas. Tai padės nenustygstant vietoje bendrauti, keliauti, mokytis ir kitus mokyti. Beje, Merkurijus jūsų valdose, todėl jūsų žodžiai pataikys tiesiai į dešimtuką, tačiau savaitgalį pasitiksite nežinodami, kaip įtikti namiškiams.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų dienotvarkė negailestingai sugrius, o jūs, šiuose griuvėsiuose apsidairę suprasite, kad iš jų galima gauti naudos. Gerai, jei ne atvirkščiai. Merkurijus gretimame ženkle nežada nieko gero, nebent jums reikia laiko išbandyti tylos galią. O kaip vakare išsisukti nuo kaišiojančių savo nosį ne į savo reikalus, jums teks pasukti galvą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dieną startuosite netverdami savam kailyje, nes žūtbūt magės atkreipti dėmesį tuo, kuo esate ypatingi. Nuostabu, bet atsiras patikėjusių, kas jums taps pretekstu tapti dar geresniais žaidėjais. Merkurijus Svarstyklių ženkle pakvies komandoje aptarti ateities žygius. Finišuosite gavę priminimų apie skolas ar neplanuotas išlaidas.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums bus gera tiek, kiek pavyks neužimti centrinės vietos dienos įvykiuose. Apsižvalgyti viduje ne pro šalį, kaip ir pasižiūrėti į pasaulį iš šalies. Nepaisant to, kad savaitės pabaiga, Merkurijus Svarstyklių ženkle ragins pasipasakoti apie savo siekius ir, galiausiai, norinčių paklusti jūsų siūlomoms pertvarkoms bus mažoka.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžia kupina keistų naujienų ir dar keistesnių susitikimų, tačiau jūs žinosite, kaip tas keistenybes panaudoti komandiniame darbe. Tiesa, labai neįsisiūbuokite, antraip ką nors pažiopsosite. Beje, Merkurijus Svarstyklėse, o tai priežastis kitus pamokyti. Tačiau, kaip vakare susitarsite su praeities vaiduokliais, žinote tik jūs.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Ryte kažką vertingo įgysite savo veikloje pritaikę šį tą neįprasto. O vėliau norėdami nepaslysti, kurstykite tikėjimą, kad esate verti paties geriausio. Tiesa, pasitikėjimas iš bendražygių lengvai neateis, tačiau dėl Merkurijaus Svarstyklių ženkle tapsite kur kas įžvalgesni ir mokantys skaičiuoti ne vien savo pinigus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.