Penktąsias vestuvių metines švenčianti Liepa Norkevičienė vyrui paruošė netikėtą dovaną

Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Viganto Ovadnevo nuotr.
Liepa ir Evaldas Norkevičiai / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2020-07-24 13:32
AA

Dainininkė Liepa Norkevičienė (30) liepos 25-ąją švęs penktąsias savo vestuvių metines. Pasak atlikėjos, tai ypatinga šventė, tad ir sutuoktinį ji nusprendė nustebinti. Liepa į pagalbą pasitelkė muzikantą, prodiuserį Stanislavą Stavickį-Stano.

„Man šeima yra didžiausia vertybė, už ją nėra nieko brangesnio. Šie pastarieji penki metai – patys gražiausi mano gyvenimo metai. Vis dar su didžiausiomis emocijomis prisimenu tą akimirką, kai žengiau prie altoriaus. Jau šeštadienį bus penkeri metai, kai esame santuokoje, būtinai paminėsime šią dieną ir savo vyrui jau esu paruošusi netikėtą dovaną, kuri, labai tikiuosi, jam patiks“, – apie būsimą šventę pasakoja dainininkė.

Liepa Norkevičienė/Organizatorių nuotr.

Pasak L.Norkevičienės, ji norėjo, kad sutuoktiniui dovana būtų išties išskirtinė, tad pasitelkusi į pagalbą dainininką Stano sukūrė dainą apie pačius gražiausius jausmus: „Mes abu su Stano esame labai jausmingi. Jis tikras profesionalas, kuris gali sudėti gražiausius jausmus į muziką. Sukūrėme dainą apie meilę, kurią gali įvertinti ir mūsų klausytojai.“

Paklausta, ar sutuoktinis nepavyduliauja scenos partnerio Stano, L.Norkevičienė sako, kad santykiuose svarbiausia pasitikėjimas vienas kitu, tad perdėtų pavydo scenų poroje tikrai nebūna ir pasidalino dainos kūrybos užkulisiais.

„Šią vasarą mes su Stano ypatingai daug laiko stengiamės skirti savo šeimoms. Dažniausiai vasara lekiame, skubame, daug koncertuojame, vieni renginiai veja kitus ir staiga apsižvalgai, o vasaros nebeliko, su šeima laiko taip pat. Nusprendėme šią vasarą padaryti išskirtine. Ir panašu, kad mums puikiai sekasi. Stano su šeima keliauja po Lietuvą, daug atostogauja, aš taip stengiuosi, kuo daugiau laiko skirti artimiesies. Tačiau tai nesutrukdė mums kartu įrašyti naujosios dainos „Mudu“, kurią atiduodame savo gerbėjų ir klausytojų teismui ir labai tikimės, kad ji palies kiekvieno širdis“, – šypsosi L.Norkevičienė.

Liepa sako, kad neįsivaizduoja su kokiu kitų žinomu dainininku ši daina duete skambėtų taip gerai ir negaili gražių žodžių muzikos kūrėjui Stano.

„Ši daina nėra pirmas mūsų bendras kūrinys, su Stano jaučiuosi ypatingai gerai. Mūsų biolaukai labai gerai sueina. Kai kūriame dainas atrodo taip gerai papildome vienas kitą. Vos vienas pradeda sakinį, visiškai nepastebimai kitas jau jį pabaigia. Studijoje visuomet tvyro tik pačios geriausios emocijos. Kai tik randu laisvą minutę visuomet lekiu pas Stano, darbas su juo – tikras malonumas“.

Liepa Mondeikaitė ir Evaldas Norkevičius atšoko vestuvės (79 nuotr.)
+73