Penktosios Nicolo Cage'o vestuvės: slapta vedė 31-eriais metais jaunesnę japonę

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Aktorius Nicolas Cage'as (57) Las Vegase slapta susituokė su gerokai jaunesne mylimąja, japone Riko Shibata (26). Tai jau 5-osios aktoriaus vestuvės, praneša „People“.

Vasario 16-ąją, Los Andžele, aktorius Nicolas Cage'as vedė savo išrinktąją Riko Shibatą. „Tai tiesa, esame labai laimingi“, – portalui „People“ pavirtino aktorius.

Nicolo Cage'o atstovai spaudai atskleidė, kad vestuvės vyko vasario 16-ąją dėl to, kad būtų pagerbtas jaunikio velionis tėvas, kuris tą dieną švęsdavo gimtadienį.

Į vestuvių ceremoniją atvykę jaunieji išsiskyrė savo stiliumi. Nicolas Cage'as dėvėjo „Tom Ford“ kostiumą, tuo tarpu jo išrinktoji pasipuošė japonišku nuotakų kimono iš Kioto. Riko Shibatai žingsniuojant link jaunikio skambėjo mėgstamiausia jos daina – atlikėjos Kiroro kūrinys „Winter Song“. 

Nicolas Cage'as ir Riko Shibata / Socialinių tinklų nuotr.

Vestuvių ceremonijos metu netrūko ir kitų išskirtinių detalių. Jaunieji apsikeitė katalikiškais ir šintoistiškais įžadais, kuriuos sudarė Walto Whitmano ir haiku poezija.

Įdomu tai, kad tiek vestuvių ceremonijoje, tiek vakarinėje šventės dalyje dalyvavo ir N.Cage'o buvusi žmona Alice Kim, su kuria  aktorius ligšiol palaiko glaudų ryšį.

Primename, kad tai jau penktoji aktoriaus santuoka. Paskutinė jų buvo 2019-aisiais. Deja, santuoka tuo metu su išrinktąja Erika Kookie truko vos 4 dienas. 

Penktosios Nicolo Cage'o žmonos Riko Shibata gyvenimo detalės užsienio spaudai nėra žinomos. Kol kas tėra aišku, kad 26-erių japonė gimė JAV, Niujorke. Socialiniuose tinkluose ji taip pat nėra aktyvi.

Nicolas Cage'as (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau