Per „Auksinius gaublius“ Nicole Kidman nustebino savo gerbėjus: kur dingo ruonio plojimas?

Nicole Kidman / Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Praėjusiais metais per „Oskarų“ teikimo ceremoniją aktorė Nicole Kidman buvo viešai išjuokta. Moteris tuomet plojo tarsi ruonis ir daugelis televizijos žiūrovų netruko pastebėti tokių keistų Nicole Kidman manierų. „Kas jai nutiko?“ – tada klausinėjo daugelis. Šiais metais aktorė pasitaisė ir savo gerbėjų buvo pagirta dėl to, kad per „Auksinius gaublius“ rankutėmis pliaukšėjo kaip ir visi normalūs žmonės.

Per vykusią 75-ąją „Auksinių gaublių“ teikimo ceremoniją aktorė Nicole Kidman tikriausiai neužsidėjo nei vieno brangaus žiedo... Kai praėjusiais metais per „Oskarus“ ji buvo išjuokta, nes ploja tarsi ruonis, N. Kidman aiškino, jog jai visai nesinorėjo sugadinti prabangių žiedų su deimantais, kuriuos tada ji mūvėjo. Palyginti Nicoles Kidman plojimą galite peržvelgę šį straipsnį.

„Pažiūrėkite, Nicole Kidman atlieka puikų darbą, šį vakarą ji ploja normaliai“, – rašė vienas internautas.

Be to, per šiuos apdovanojimus Nicole Kidman ne tik atsiėmė prizą už geriausią moters vaidmenį seriale „Nekaltas melas“, bet ir nepamiršo padėkoti savo vyrui Keithui Urbanui. Praėjusį kartą, kai vyko „Emmy“ apdovanojimai, Nicole šiek tiek užsimiršo ir paskelbus, kad vieną prizą laimėjo jos parneris seriale „Nekaltas melas“, moteris sugriebė jį ir pabučiavo į lūpas savo vyro akivaizdoje.

Nicole Kidman / „Scanpix“ nuotr.

Už gyvenimo nuopelnus šiemet apdovanota bene populiariausia televizijos laidų vedėja Oprah Winfrey. Tau jau trečia auksu žėrinti statulėlė, atsidūrusi televizijos legendos rankose.

Geriausia komedija šiemet pripažinta juosta „Lady Bird“, o geriausiu mini serialu – „Nekaltas melas“ („Big Little Lies“). Beje, pastarojo serialo aktoriai taip pat susižėrė krūvą apdovanojimų: Nicole Kidman pelnė statulėlę kaip geriausia TV aktorė, Alexanderis Skarsgardas – geriausias antro plano TV aktorius, o Laura Dern – geriausia antro plano TV aktorė.

Auksiniai gaubliai – tai prestižiniai kino apdovanojimai, savo reikšme nusileidžiantys tik Oskarams. Beje, būtent Auksiniai gaubliai laikomi Oskarų pranašais – dažniausiai svarbiausių kategorijų laureatai sutampa abiejuose apdovanojimuose. Oskarų nominantai bus paskelbti sausio 23-ąją.

VISĄ NOMINANTŲ SĄRAŠĄ RASITE ČIA.

Auksiniai gaubliai 2018: apdovanojimų ceremonija (22 nuotr.)
+16
Auksinių gaublių apdovanojimų stilius (69 nuotr.)
+63
Skaitykite daugiau