Per filmavimą vagis bandė pavogti aktorės Kristinos Kazlauskaitės rankinę

Kristina Kazlauskaitė / 15min.lt nuotr.
Kristina Kazlauskaitė / 15min.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-03 13:22
AA

Kristina, Aurelija ir Joana – LNK „Pašėlusios močiutės“, kasdien rengiančios iššūkius laidos dalyviams. Bet jos net įsivaizduoti negalėjo, kokių staigmenų pačios gali sulaukti filmavimo metu. „Ko jau ko, bet kad kas išplėš rankinuką stebint filmavimo kameroms, tikrai nesitikėjau“, – atsigavusi po patirto šoko sakė žinoma aktorė Kristina Kazlauskaitė.

Nežinia, kas dėjosi garsią aktorę nusprendusio apvogti vyro galvoje, bet jis tikrai patenka į kvailiausių pasaulio nusikaltėlių gretas. Tik didžiausias kvailys bandytų vogti rankinę iš moters, lydimos televizijos kamerų.

„Gali būti, kad operatoriaus jis tiesiog nepastebėjo, nes puolė iš nugaros, o mane filmavo iš šiek tiek toliau“, – svarstė Kristina.

Kadras iš laidos „Pašėlusios močiutės“ / LNK nuotr.

Vagis staigiai išplėšė rankinę ir puolė bėgti. Bet veikiausiai suprato, kad yra filmuojamas, taigi Kristinos krepšį su vertingais daiktais nutėškė ant grindinio. Kristina joje nieko nepasigedo.

Tą vakarą Kristinos kolegė Aurelija Grabštienė ir laidos herojė, 5 vaikų mama Irutė, tapo tikromis didvyrėmis.

„Jos net nesudvejojo, iškart puolė vytis nusikaltėlį. Aš kaip įkalta stovėjau ir šaukiau, o šaunuolės merginos ėmėsi veiksmų“, – pasakojo po nemalonaus įvykio atsitokėjusi Kristina.

Tačiau ne vagystė tądien „Pašėlusioms močiutėms“ sukėlė didžiausią šoką. Daug labiau sukrėtė  daugiavaikės mamos Irytės istorija. „Noriu vėl atrodyti gražiai, kad vyras mane pamiltų“, – močiučių prašė moteris.

Netikėtai užfiksuota vagystė ir skausminga Irutės istorija –  antradienį laidoje „Pašėlusios močiutės“, 20.20 per LNK.

Kadras iš laidos „Pašėlusios močiutės“ / LNK nuotr.