Per koncertą Lady Gaga pakvietė į sceną Bradley Cooperį: pasirodymas pravirkdė tūkstančius

Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Lady Gaga ir Bradley Cooperis/Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2019-02-01 13:57
AA

Sausio 27 dieną Las Vegase vykęs Lady Gagos koncertas tūkstantinę minią privertė eiti iš proto. Tarp žiūrovų salėje sėdėjęs filmo „Taip gimė žvaigždė“ režisierius ir aktorius Bradley Cooperis buvo netikėtai Gagos pakviestas ant scenos.

Net ir nemačiusiems romantinės, prestižiniuose kino apdovanojimuose daug kartų nominuotos dramos „Taip gimė žvaigždė“,  Lady Gagos ir Bradley Cooperio pasirodymas Las Vegase paliko didžiulį įspūdį. Nesuvaidintos jų emocijos puikiai matomos vaizdo įrašuose, po jausmingo vakaro pasklidusiuose internete.

Iš tiesų, koncerto metu Gaga susigraudinusi pakvietė savo gerą bičiulį Bradley atlikti kūrinį „Shallow“. Tai – pagrindinė juostos daina, pelniusi Lady Gagai „Auksinį gaublį“. 

Romantinė drama pasakoja apie senstantį muzikantą Džeksoną, kuris atranda – ir įsimyli – savo kelio dar tebeieškančią jauną muzikantę. Ši jau nebesitiki, kad jos svajonei tapti žymia dainininke yra lemta išsipildyti, kol kartą Džeksonas, tiesiogine to žodžio prasme, išstumia ją į sceną. Taip gimsta žvaigždė.

Originaliai filme dainą „Shallow“ atlieka B. Cooperio herojus, kuris vėliau pasikviečia Eli (vaidina Lady Gaga) kartu su juo atlikti dainos. 

Las Vegase viskas pasisuko priešingai.

Dainininkė per koncertą tarp žiūrovų sėdintį Bradley pakvietė su ja užlipti ant scenos.  Kolegą ji drąsino, švelniai pabučiavo į skruostą ir padėjo pasiruošti atlikti visame pasaulyje žmonių širdis užkariavusią dainą.


Lady Gaga ir Bradley Cooperis (12 nuotr.)
+6