Per naktį atsirado Nidoje pavogtas Andriaus Tapino paspirtukas: grąžino į bažnyčios šventorių

Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio „ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-08-10 10:48
AA

Visuomenininkas Andrius Tapinas džiaugiasi, kad jam buvo grąžintas pavogtas paspirtukas. Jį vagišius pristatė ten, iš kur paėmė – prie Nidos evangelikų liuteronų bažnyčios, tik šįkart atnešė tiesiai į šventorių.

Apie grąžintą paspirtuką Andrius Tapinas pranešė „Mūsų Neringa“ grupėje.

„Aš gi žinau, kad Nidoje gyvena labai geri žmonės. Paspirtukas šį rytą atsirado paliktas jau viršuje bažnyčios šventoriuje. Pilnai pakrautas.

Iš smėlėtų ratų suprantu, kad greičiausiai sutemus buvo stumiamas tuo miško keliuku nuo gimnazijos aukštyn iki bažnyčios.

Savininkas dėkoja ir tiems, kurie užmatė ir parašė žinutę, ir Nidos policijos pareigūnams už greitą reakciją ir gerą nuotaiką“, – rašė A.Tapinas.

Andrius Tapinas / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Žmonės.lt primena, kad trečiadienį Andrius Tapinas pranešė, kad iš jo buvo pavogtas elektrinis „Ninebot“ paspirtukas. Vagystė įvyko prie Nidos evangelikų liuteronų bažnyčios.

Apie vagystę Andrius Tapinas pranešė feisbuko grupėje „Mūsų Neringa“.

„Jei kas „pasiskolinote“ šiandien po pietų raudoną paspirtuką Ninebot, kuris buvo paliktas prie liuteronų bažnyčios stovėjimo aikštelės apačioje ir jau pasivažinėjote arba nusprendėte, kad gali laukti Dievo bausmė už vagystę iš bažnyčios kiemo, tai galite tiesiog palikti jį ten, iš kur paėmėte.

O jei kas nors pasiūlys jums už labai gerą kainą įsigyti elektrinį paspirtuką, tai irgi turėkite omeny“, – rašė A.Tapinas.

Andrius Tapinas / Evaldo Rudžio nuotr.

Žmonės.lt primena, kad vasaromis Andrius sostinę iškeičia į ramų Nidos pajūrį, kur ne tik save atiduoda kūrybiniams procesams, bet ir pasineria į avantiūras, stodamas už DJ pulto bei trečią vasarą iš eilės organizuodamas 9-ojo ir 10-ojo dešimtmečių superhitų diskoteką.

Vyras pasakoja, jog ilgą laiką atostogoms rinkdavosi užsienio kurortus, į Lietuvos pajūrį žiūrėdamas skeptiškai, tačiau spontaniškai įsigytas būstas Nidoje, virto vienu geriausiu jo kada priimtu sprendimu.

„Aš visą gyvenimą buvau tas žmogus, kuris tvirtai stovi lietuviško pajūrio nekentėjų pusėje: blogas oras, brangu, nėra ką veikti. Tačiau kažkaip tai gavosi, jog su antrąja puse pradėjome svarstyt ir padariau greičiausią sprendimą savo gyvenime – įsigijau čia būstą. Aš neturiu tokio dalyko, kaip absoliutus poilsis. Aš vis tiek kažką turiu dirbti, čia atvažiuoju su kūrybiniais darbais, per vasarą planuoju pabaigti rašyti knygą“, – pasakojo pašnekovas.