Per plauką „Eurovizijos“ šiemet nelaimėjęs britas S.Ryderis apjungė jėgas su Davidu Guetta ir Sigala

Samas Ryderis, Sigala ir David Guetta
Samas Ryderis, Sigala ir David Guetta
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-30 17:06
AA

Britų muzikos prodiuseris Sigala neseniai pristatė bendrą kūrinį „Living Without You“ kartu su šių metų didžiojoje „Eurovizijoje“ antroje vietoje likusiu britu Samu Ryderiu ir pasaulinio garso elektroninės muzikos ikona Davidu Guetta. Vos per kelias savaites šį kūrinį perklausė virš 10 mln. žmonių, o šiandien pasirodė ir vasaros nostalgija dvelkiantis dainos vaizdo klipas.

Samas Ryderis šiuo metu tituluojamas sėkmingiausiu debiutantu britų muzikos rinkoje šiemet. Jį ypatingai mėgsta jaunoji karta. Pavyzdžiui, vien socialiniame tinkle „Tik Tok“ įspūdingo balso dainininką seka per 13 milijonų žmonių.

„Man labai pasisekė, kad su Samu pradėjau dirbti iki „Eurovizijos“ – po jos jis pakilo į stratosferą. Tuo tarpu su Davidu Guetta svajojau dirbti jau daugelį metų. Jis yra absoliuti legenda“, – pasakoja britų šokių aikštelių žvaigždė Sigala.

„Sigalos ir Davido Guettos klausydavausi automobilyje ir svajojau apie dieną, kai man bus suteikta garbė dirbti su jais. Sunku suvokti, kad ta diena iš tiesų atėjo“, – pristatydamas naujieną kalbėjo nuoširdumu visuomet trykštantis Samas Ryderis.

„Living Without You“ tiek Sigala, tiek David Guetta išlieka ištikimi savo stiliams, kuriuos puikiai papildo nepakartojamas Samo Ryderio vokalas, puikiai derantis prie epinio ir euforiško dainos skambesio.

Ne mažiau euforiškas yra ir šiandien pasirodęs dainos vaizdo klipas. Jo autorius – Elliotas Simpsonas iš pietų Londono. Vaizdo klipui jį įkvėpė klasikinis ankstyvojo devintojo dešimtmečio filmas „Paplūdimys“, kuriame pasakojama apie draugų būrį, tyrinėjančius Balearų salas. Jis perkelia žiūrovą į nepamirštamą metų laiką, kuris neseniai baigėsi, bet liko atsiminimai.

Sigala, David Guetta, Sam Ryder – „Living Without You

„Living Without You“ yra trečiasis Sigala singlas šiemet ir galimai antrojo albumo pranašas. Jo albumas „Brighter Days“ tapo daugiausiai 2018 m. šokių muzikos topuose pardavimų susilaukęs debiutinis albumas.

Šokių muzikos ikona ir „Grammy“ laimėtojas Davidas Guetta šiemet irgi sėkmingai leidžia naujienas. Viena jų – Dua Lipos ir Megan Thee Stallion singlo „Sweetest Pie“ remiksas. Guetta įrašų perklausos visame pasaulyje viršija 14 mlrd., o pardavimai siekia 50 mln.

Tuo tarpu Samas Ryderis yra sėkmingiausias debiutantas itin konkurencingoje Jungtinės Karalystės muzikos rinkoje šiemet. Jo singlas „Space Man“ įsirėžė į tautos sąmonę po stulbinančių pasirodymų „Eurovizijoje“ ir per Karalienės platininį jubiliejų. Daina pasiekė antrąją vietą Jungtinės Karalystės singlų topuose ir tapo aukščiausią vietą Jungtinės Karalystės „Eurovizijoje“ užėmusiu kūriniu per daugiau nei ketvirtį amžiaus.