Per „Super Bowl“ – netikėta Beyonce žinia: originalus pranešimas nustebino daugelį

Beyonce / „Instagram“ nuotr.
Beyonce / „Instagram“ nuotr.
Šaltinis: BNS
2024-02-12 18:43
AA

Sekmadienį Las Vegaso stadione „Allegiant“ vyko amerikietiškojo futbolo didysis finalas „Super Bowl“. Į jį suplūdo būrys garsenybių, tarp kurių – dainininkė Beyonce su sutuoktiniu atlikėju Jay-Z. Šou metu atlikėja susirinkusiuosius kaip reikiant nustebino – pranešė netikėtą žinią.

Per kasmet itin laukiamą garsųjį „Super Bowl“ pertraukos šou legendinis atlikėjas Usheris surengė įspūdingą pasirodymą, visgi daugiausiai dėmesio šįkart sulaukė netikėta Beyonce žinia ir rungtynes stebėti atvykusi Taylor Swift.

Užsienio portalų T.Swift ir Beyonce neretai aptarinėjamos kaip pagrindinės konkurentės dėl pasaulio žiniasklaidos dėmesio, tad jųdviejų pasirodymas viename renginyje pro akis neprasprūdo ir šįkart.

Rodos, T.Swift buvo matomiausia vakaro rungtynių sirgalė: iš prabangios ložės kartu su būriu garsių draugų ji sirgo už savo garsųjį vaikiną Travisą Kelce'ą, klubo „Kansas City Chiefs“ žaidėją, vis patraukdama televizijos operatorių dėmesį.

Travisas Kielce ir Taylor Swift / „Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu Beyonce garsiąsias rungtynes stebėjo su savo vyru, hiphopo žvaigžde Jay-Z. Pora fotografų dėmesio vengė.

Vis dėlto rungtynių metu rodant reklaminį klipą, sukurtą kartu su bendrove „Verizon“, atlikėja pranešė apie naują savo albumą.

Po kelių akimirkų platformoje „Instagram“ Beyonce dar vienu klipu paskelbė, kad jos aštuntasis studijinis albumas pasirodys kovo 29 dieną.

Toks Beyonce pranešimas pasirodė praėjus vos savaitei po to, kai T.Swift pasinaudojo „Grammy“ apdovanojimais ir pareklamavo būsimą studijinį albumą „The Tortured Poets Department“, pasirodysiantį balandžio 19 dieną.

„Super Bowl“ akimirkos (30 nuotr.)
+24