Per vieną dieną Vaidos ir Deivido Česnauskių šeima atšventė penkis įvykius

Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais Deividu, Rojumi ir Ema / Butauto Barausko nuotr.
Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais Deividu, Rojumi ir Ema / Butauto Barausko nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
2018-07-06 14:59
AA

Sekmadienio vakarą prie sostinės Bernardinų bažnyčios altoriaus jie žengė penkiese: tituluota gražuolė Vaida GRIKŠAITĖ-ČESNAUSKIENĖ (34) – už rankų su sūnumis Rojumi (7) ir Deividu (9), futbolininko Deivido ČESNAUSKIO (37) glėbyje saugi jautėsi dukra Ema (1).

Būrį artimiausių žmonių po šios šventovės skliautais kartu pasimelsti, paskui – ir pabendrauti, pasivaišinti Vaida su Deividu sukvietė net penkiomis progomis: jie krikštijo dukrą ir, minėdami dešimtąsias vedybinio gyvenimo metines, atnaujino santuokos įžadus. Nebuvo pamiršti ir net trys tomis dienomis švenčiami gimtadieniai: tėčio Deivido, Rojaus ir Emos.

„Ypatinga aplinka, susirinkę artimieji, kelios gražios progos – viskas kėlė tiek emocijų! Prisiminiau, kaip jaučiausi savo vestuvių dieną prieš dešimtmetį. Dabar išgyvenau kažką panašaus, bet jau viskas yra ir kitaip: šalia mūsų su Deividu – trys vaikai. Jie – mudviejų užgyventas turtas. Ir didžiulė šventė buvo skirta pirmiausia jiems“, – jausmingai pasakojo Vaida, tą vakarą vilkėjusi specialiai jai Dianos Vapsvės kurtą baltą apdarą.

Vaida ir Deividas Česnauskiai su vaikais Deividu, Rojumi ir Ema / Butauto Barausko nuotr.

Mažosios Emos krikšto tėvais tapo Česnauskių šeimai labai svarbūs žmonės: Vaidos ir Deivido krikšto dukra Jogailė Čojūtė ir Bernardinų parapijos klebonas Evaldas Darulis.

Kadangi buvo minimos kelios progos, garsioji konditerė Liucina Rimgailė sukūrė net keturis skirtingus tortas. Tądien gimtadienį šventęs Rojus pūtė žvakutes ant skirto jam.

Vaida ir Deividas Česnauskiai pakrikštijo dukterį Emą (6 nuotr.)