Per visą naująją 2ru2ra kolekciją – ištisinė juoda linija

Nauja 2ru2ra drabužių kolekcija / 2ru2ra nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Kruopščiai apgalvotas paprastumas. Taip savo naujosios, jau septintosios sezoninės kolekcijos esmę įvardina prekės ženklo 2ru2ra įkūrėja ir dizainerė Olga Filatova-Kontrimienė.

Šįkart visą kolekciją simboliškai ir vizualiai jungiančiu elementu tapo ne ženklą išgarsinę piešiniai, o paprasta juoda ištisinė linija.

„Kolekcijoje koncentravomės į spalvų ir linijų grynumą. Ir turbūt visi pastebės, kad joje nėra jokių piešinių, – pasakoja O. Filatova-Kontrimienė. – Pasaulyje kyla „normkoro“ arba normaliosios mados banga, vis daugiau žmonių renkasi paprastus, švarių siluetų, nesenstančių modelių drabužius. Todėl šįkart siūlome kruopščiai apgalvotų, praktiškų, bet tikrai ne nuobodžių įvaizdžių visumą.“

„Simple line“ (liet. „paprasta linija“) simboliškai pavadintoje kolekcijoje didelis prekės ženklo gerbėjų būrys ras bazinių siluetų daiktus, kurie sudėlioti į kiekvienai jaunai moteriai būtiniausių drabužių asortimentą. Jame – tik reikalingi daiktai, kurie lengvai derinami tarpusavyje, o taip pat ir su ankstesnių 2ru2ra kolekcijų modeliais. Juodi ir balti marškinėliai, laisvo kirpimo kelnės, įvairių ilgių suknelės, sijonai, šortai – tai yra viskas, ko reikia šiuolaikinei moteriai, kuriai norisi likti stilingai ir madingai, bet tuo pačiu neišsišokti rėkiančiais, trumpalaikio galiojimo įvaizdžiais.

Prie tradicinėmis tapusiomis juodos, baltos šioje 2ru2ra kolekcijoje prisidėjo ir skani rožinė spalva. Tačiau neabejotinai svarbiausiu visų naujų modelių akcentu galima vadinti ištisinę juodą liniją, žyminčią kiekvieną, net juodos spalvos kolekcijos modelį.

„Būtų neteisinga drabužius palikti visiškai be jokio skiriamojo bruožo, tad šį kartą juo tapo juoda linija. Tai yra mūsų duoklė paprastumui ir minimalizmui, nes tikiu, kad kasdienis drabužis netūrėtų užgožti jį dėvinčios moters asmenybės, tačiau vis tiek privalo turėti kad ir minimalų „cinkelį“.

Neabejoju, kad „normkoro“ banga netrukus pasieks ir Lietuvą, ir tai nėra joks protestas prieš madą. Priešingai, tai yra labai progresyvus stiliaus suvokimas, kai žmonės sąmoningai koncentruojasi į savo vidų, o išorę palieka paprastą, tačiau jokiais būdais ne nykią ar nuobodžią. Tai yra gatvės mados ateitis“, – kalba 2ru2ra įkūrėja ir kolekcijos „Simple line“ autorė. Kolekciją jau galima rasti visose tinklo „Aprangos galerija“ parduotuvėse, taip prekės ženklo elektroninėje ir Instagram paskyroje veikiančioje parduotuvėje.

Nauja 2ru2ra kolekcija (16 nuotr.)
+10
Skaitykite daugiau