Pergola pavėsinės: svajojantiems apie romantišką laisvalaikį terasoje ir vasarą, ir žiemą

DEXTERA pergola pavėsinės/Gamintojo nuotr.
DEXTERA pergola pavėsinės/Gamintojo nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
2020-06-15 08:34
AA

Įsivaizduokite save, geriantį rytinį matės ar espreso puodelį nuosavo kiemo pavėsinėje. Arba lėtai besimėgaujančius vėlyvais sekmadienio pusryčiais, ilsintis kartu su žaliuojančia gamta... O gal lietumi ar pūga? Šiuolaikiškos pergola pavėsinės leidžia kurti naujas tradicijas bei įpročius, kasdienybei suteikiant ypatingą atspalvį.

Estetika, nebijanti lietuviškų orų

Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkciją, bet ir moderniai atskiria lauko zonas, įrėmina takus bei tiesiogine ta žodžio prasme pratęsia ir padidina pastato erdvę sode ar terasoje.

Pasirinkę patikimas pergolių sistemas, būsite tikri, kad jūsų poilsio akimirkų nesugadins nei žiemiški šalčiai, nei vasaros karščiai, nei dažni lietūs bei vėjai. Šios pavėsinės išsiskiria funkcionaliu dizainu, tačiau tuo pat metu yra ypač patvarios: laikančioji konstrukcija pagaminta iš aliuminio, kolonose įrengti vidiniai latakai susikaupusiam vandeniui nutekėti, tvirtinimai prie sienos ar lubų atliekami naudojant gembes ir plieno varžtus.

Ilgalaikis sprendimas

Kokybiškos pergolės pasižymi patvarumu, dydžiu, patraukliu dizainu ir išmaniais sprendimais. Pergola pavėsinių konstrukcija yra lengvesnė nei tradicinės pavėsinės, o medžiagos turi būti pakankamai lengvos ir apdorotos, kad šiek tiek praleistų saulės spindulius, tačiau apsaugotų nuo pavojingos UV spinduliuotės. Na, o integruotas LED apšvietimas, leidžiantis reguliuoti šviesą nuo ryškios iki romantiškai blankios, sukurs pageidaujamą jaukumą.

Apie išskirtinio dizaino pergola pavėsines bei jų ypatumus pasakoja „DEXTERA“ komercijos direktorius Mantas Visockas.

„DEXTERA“ komercijos direktorius Mantas Visockas

Mantai, kas renkasi pergola pavėsines terasoms?

Pergola pavėsinės yra modernus sprendimas, taigi jas ir renkasi tie, kurie mėgsta estetiką, technologijas bei nori mėgautis poilsiu terasoje ištisus metus, ne tik vasarą. Pergola pavėsinės leidžia išplėsti poilsio erdves, todėl tarp verslo klientų jas renkasi restoranai, kavinės, SPA. Pastaruoju metu pergoles dažnai montuojame ir nuosavų namų valdose. Maža ar didelė – pergola yra tobulas sprendimas terasai, erdvė originaliems ir nestandartiniams norams.

Ar dažnai tenka išgirsti nestandartinius norus, kai kalbame apie pavėsines?

Žmonių stiliaus pojūtis yra skirtingas, o ir kiekvienas išplanavimas reikalauja individualaus sprendimo. Sakyčiau jau praėjo laikai, kada kiekvienuose namuose, kavinėse ar poilsio zonose buvo statomos vieno ir to paties tipo pavėsinės. DEXTERA pergolių asortimente yra net 10 skirtingų išmatavimų ir formų stoginės bei rėminės konstrukcijos: „Bronze“, „Opal“, „Sapphire“, „Gold“, „Shell“, „Pearl“, „Sapphire Plus“, „Diamond“, „Ametist Park System“ ir „Emerald“. Klientai tikrai nesunkiai išsirenka sau tinkamiausią. Na ir spalvų pasirinkimas tikrai džiugina – konkretų atspalvį galima rinktis iš gausios RAL spalvų paletės.

Ko tikėtis užsisakant DEXTERA pergolę?

Šimtaprocentinė gaminio kokybė yra tai, ko tikisi, reikalauja ir ką vertina mūsų klientai.  Kiekviena pergola pavėsinė yra gaminama pagal individualų užsakymą pas mūsų partnerius „Byart“. Tai viena iš sėkmingiausių Turkijos grupių, jau daugiau kaip 30 metų tobulinanti pavėsinių sistemas.  Šiuos partnerius pasirinkome dėl jų atsakingos kokybės valdymo politikos visuose verslo procesuose ir išskirtinio dėmesio  technologinėms inovacijoms, energijos taupymui bei ekologinei darnai. Esame vienintelis „Byart“ grupės atstovas Baltijos šalyse ir tikrai nuoširdžiai didžiuojamės šiuo bendradarbiavimu. Be to, visose pergola pavėsinėse montuojame variklius, kuriuos gamina pasauliniu mastu  žinoma Prancūzijos grupė „Somfy“, suteikianti 5 metų garantiją.

DEXTERA pergola pavėsinės/Gamintojo nuotr.

Ar yra skirtumas, kurioje šalyje gaminama pergolė?

Manau, kad taip. Karšto klimato šalys nuolat ieško pažangių sprendimų, kurie spręstų intensyvios saulės keliamas problemas. Pergolės ne išimtis. Taigi tokios šalys kaip Turkija turės gilesnes technines žinias ir patirtį nei Lenkija ar Čekija. Kalbant apie pergola pavėsines svarbi yra kiekviena detalė. Pavyzdžiui, jūsų pergola pavėsinei galime sumontuoti išmanias slankiojančias stiklines sienas, saugančias nuo šoninio vėjo bei kritulių. Šias stiklines sistemas, kurias klientams siūlo DEXTERA, net tris metus kūrė ir testavo turkų bei italų inžinieriai. 

Kaip išsirinkti norimą pergola pavėsinę?

Ieškančius idėjų terasos pavėsinei, kviečiu užsukti į mūsų svetainę https://dextera.lt  ir apžiūrėti pergolių galeriją. Gyvai apžiūrėti pergolę galima ir mūsų salone Vilniuje,  Eigulių g. 21.  Šis salonas yra itin mėgstamas interjero ir eksterjero dizainerių, pastatų projektuotojų bei architektų, nes jame galima pamatyti ir aptarti nestandartinius bei išmanius sprendimus.

DEXTERA pergola pavėsinės/Gamintojo nuotr.

Ką patartumėte svarstantiems užsisakyti pergola pavėsinę?

Įsigyjant technologiškai sudėtingesnius gaminius, aš pirmiausiai rekomenduoju įsivertinti pardavėjo patirtį – kiek realiai jis yra įgyvendinęs išmanių projektų. Mes savo klientams galime parodyti daugiau nei penkiasdešimt  individualiai suprojektuotų, pagamintų ir sumontuotų pergolių – nuo visuomeninių pastatų, kur poilsio erdves praplėtėme net 100-200 kv.m. bioklimatinėmis pergolėmis, iki subtilių terasų privačiuose namuose.

Taip pat svarbu įsitikinti, kad pardavėjas jums gali pasiūlyti visą darbų ciklą apimančią kompleksinę paslaugą – pradedant konsultavimu, projektavimu, gamyba ir baigiant pergalingo sprendimo parinkimu bei pavėsinės sumontavimu jūsų terasoje. Tokios žinios ateina tik su patirtimi.

Taigi svajokite drąsiai, nes kiekvienam jūsų norui mes pasiūlysime techninį sprendimą!

DEXTERA pergola pavėsinės – nepriekaištingas komforto ir prabangos derinys:

  • Automatiškai valdomi slankiojantys stogai ir vertikalios stiklinės sistemos.
  • Stogo medžiaga apsaugo nuo saulės ir UV spinduliuotės, yra atspari lietui ir vėjui.
  • Audiniai nedegūs, neperšlampami, spalvų pasirinkime visada madingos balta, smėlio, ruda, juoda, sidabrinė ir pilka.
  • Kolonų konstrukcija pagaminta iš tvirto aliuminio, kolonų spalvas galima rinktis pagal RAL paletę.
  • Maksimali pergolės stogo projekcija be tarpinių laikančiųjų atramų – net 16 metrų.
  • Integruota reguliuojama LED apšvietimo sistema (LED juostelės arba LED lempos).
  • Slankiojantis stogas ir stiklinės sienos valdomos automatiškai pulteliu arba išmaniuoju telefonu.
DEXTERA pergola pavėsinės (21 nuotr.)
+15