Petunija pristato kalnuose nufilmuotą vaizdo klipą „Netavovasara“: prisidėjo Konstantinas Lilas

Petunija / Stop kadrai
Petunija / Stop kadrai
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-09-12 15:27
AA

Atlikėja ir muzikos kūrėja Petunija savo klausytojams dovanoja dainą lietuvių kalba. Įspūdinguose Tatrų kalnuose filmuotas klipas ir daina „Netavovasara“ – tai pirmasis singlas iš būsimo dainininkės mini albumo, kurį klausytojai galės išgirsti jau lapkričio pradžioje. Prie dainos prisidėjo ir atlikėjas Konstantinas Lilas.

Alternatyvios pop muzikos atlikėja ir kūrėja Petunija retai leidžia dainas lietuvių kalba.

„Lietuviškai rašau turbūt tiek pat, kiek ir angliškai, bet išleisti ne visada išdrįstu. Mūsų kalba kietesnė, eilutės rašosi kiečiau, melodijos taip pat gimsta įžulesnės ir ne visada tinka prie mano alternatyviai romantiško skambesio, - juokiasi atlikėja. – O gal tiesiog meluoti sava kalba daug sunkiau, todėl viskas išsiveržia dar stipriau ir jautiesi labiau pažeidžiamas.“

Petunija

Nors dainos pavadinimas yra „Netavovasara“, dainos išleidimui tinkamo momento dainininkė laukė iki rudens. „Ši frazė nuskamba tik pačioje dainos pabaigoje laužytu sutartinių principu. Tai yra prisipažinimas. Negaliu būti tavo vasara, negaliu tau būti šviesa, nes pati jos neturiu. Tai kaip prašytume vasaros sugrįžti rudenį. Todėl šiai dainai ruduo – tinkamiausias laikas“, – dalijasi mergina.

Anot atlikėjos, dainoje užkoduota žinutė apie sunkius jausmus. „Kas yra bent kiek patyręs depresinę būseną ar jausmus ant ribos, supras, apie ką kalbu, kai kartais atrodo gyveni lyg per rūką, veiki iš inercijos, vėliau net ne visada atsimeni, ką veikei ar su kuo kalbėjai. Tokioje būsenoje kartais labai paprastos gyvenimiškos užduotys, kaip pavalgyti ar išlipti iš lovos, gali pasirodyti kaip lipimas į nepasiekiamo kalno viršūnę. Daina apie tai. Labai norėjome užfiksuoti tą netikrumo jausmą. Važiavome į Lenkiją, nes ten gamta tokia pati kaip pas mus ir kalnai tokioje aplinkoje mūsų akiai sukelia keistumo, netikrumo jausmą – nepasiekiami ir lyg iš paveiksliuko“, – atvirauja Petunija.

Petunija

Įspūdinga gamta įamžinta telefono kamera

Dainos vaizdo klipas nufilmuotas kalnuose mobiliuoju telefonu: „Mūsų filmavimo komanda mažytė – aš, mano vyras Kęstutis, su kuriuo kuriame muziką, bei režisierius Marius Rimkus.“

„Traukiniu 16 valandų važiavome iki Varšuvos, ten išsinuomavome mašiną ir patraukėme link Tatrų. Apsistojome mažame kaimelyje toli nuo turistinių vietų. Todėl kai kuriuos kadrus pavyko užfiksuoti visiškai netrukdomiems, tiesa, užlipus aukščiau turistų neišvengėme, tačiau aplinkybės tikrai buvo palankios ir rezultatu labai džiaugiamės.“

Petunija

Prisidėjo Konstantinas Lilas

Su Konstantinu atlikėja lipa į sceną jo soliniuose koncertuose. „Per šią patirtį dar labiau prisipratinau lietuvių kalbą, todėl įpusėjus dainos kūrimo procesui pajutau, kad dainai reikia svorio, dar stipresnės energijos. Parodėme dainos demo versiją Konstantinui ir jam kilo puikios eilutės, kurios tapo neatsiejama dainos dalimi“, – sako Petunija.

Naujasis Petunijos mini albumas pirmą kartą gyvai suskambės lapkričio 23 d. Kablys + Kultūra scenoje, kurioje atlikėja pasirodys kartu su gyvo garso grupe.

„Be galo laukiu užlipti ant scenos kartu su savo vyrais ir užkurti tikrą muzikinę audrą. Organizuoti solinį koncertą, jame pristatyti naują muziką ir ja dalintis su susirinkusiais – tai yra neapsakomas ekstazę keliantis jausmas. Nekantrauju su visais pasimatyti – labai visų lauksiu koncerte“.

Bilietus platina bilietai.lt.

Temos: