Pietų Afrikoje ištekėjo princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia: ceremonija – kalno viršūnėje

Ledi Amelia Spencer ir Gregas Mallettas / Vida Press nuotr.
Ledi Amelia Spencer ir Gregas Mallettas / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-03-28 14:35
AA

Velso princesės Dianos dukterėčia ledi Amelia Spencer susituokė su fitneso ir mitybos treneriu Gregu Mallettu Pietų Afrikos Respublikoje. Jų ceremonija vyko kalno viršūnėje.

Praėjus beveik trejiems metams po to, kai paskelbė apie savo sužadėtuves, ledi Amelia Spencer, Charleso, grafo Spencerio duktė ir princesės Dianos dukterėčia, ir ilgametis jos draugas Gregas Mallettas susituokė Pietų Afrikoje.

Pasak žurnalo „Hello“, ceremonija vyko ant kalno viršūnės, netoli Keiptauno, joje dalyvavo Amelios sesuo dvynė ledi Eliza Spencer, vyresnioji sesuo ledi Kitty Spencer ir jaunesnysis brolis Samuelis Spenceris.

„Man labai daug reiškia čia susituokti, – žurnalui sakė Amelia. – Pastaruosius 14 metų augome čia kartu, visi laimingiausi mano ir Grego, kaip poros, momentai yra čia. Dabar tai dar ypatingiau.“

Pora susipažino studijuodami Keiptauno universitete. Gregas, fitneso ir mitybos treneris, sakė minėtam žurnalui: „14 metų svajojau pamatyti, kaip Amelia žengia prie altoriaus.“

Amelia gimė 1992 m. Londone, o 1995 m. kartu su tėvu, motina Victorija Aitken ir broliais bei seserimis persikėlė į Pietų Afriką. Jos tėvas grįžo į Jungtinę Karalystę po 1997 m. įvykusių skyrybų su Victorija, kuri su vaikais liko gyventi Pietų Afrikoje. Pasak „Mirror“, Charlesas, grafas Spenceris, nedalyvavo nei Amelios vestuvėse, nei 2021 m. vykusiose Kitty vestuvėse su verslininku Michaelu Lewisu.

Ledi Amelia Spencer su Gregu Mallettu ir jos sesuo ledi Eliza Spencer su Channingu Millerdu / Vida Press nuotr.

Gregas yra buvusio Pietų Afrikos Respublikos regbio rinktinės trenerio Nicko Malletto sūnėnas. Jis studijavo Keiptauno universitete, tame pačiame kaip ir Amelia, o dabar dirba fitneso ir mitybos treneriu.

Pora apie sužadėtuves paskelbė instagrame 2020 m. liepą. Gregas pasipiršo Cloud Estate, vynuogyne, Stellenbosch mieste. 2020 m. rugsėjo mėn. interviu žurnalui „Hello“ Gregas papasakojo apie jaukų laiką viešbučio kambaryje, papuoštame rožių žiedlapiais ir šampanu.

„Turėjau vieną didelę rožinę dėžę, į kurios vidų įdėjau aštuonias mažesnes, vis mažėjančias dėžes, – sakė jis. – Kiekvienoje dėžutėje buvo po pirmo karto nuotrauką. Paskutinėje dėžutėje, vietoje nuotraukos buvo raštelis, kuriame buvo parašyta: „Bet svarbiausia, kad žinau, jog šį vakarą prisiminsi kaip tą naktį, kai pasiūliau susituokti.“ Kai Amelija skaitė raštelį, aš su žiedu puoliau ant vieno kelio.“

Daugiau nuotraukų pamatysite ČIA.