„Pikaso“ nario Haroldo Šklėriaus šeima laukia pagausėjimo: pirmagimis sūnus turės broliuką

Haroldas ir Deimantė Šklėriai su sūnumi Kristijonu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Grupės „Pikaso“ nariui Haroldui Šklėriui šiemet Kalėdos bus ypatingos – kartu su žmona Deimante Šklėriene jiedu iki švenčių sulauks šeimos pagausėjimo: pirmagimis poros sūnus turės broliuką, praneša 15min.

Dvejų metų sūnų Kristijoną auginanti pora antrosios atžalos turėtų sulaukti visai netrukus.

„Didžiausia dovana Kalėdų proga, kaip ir prieš dvejus metus, bus antras vaikelis. Labai jo laukiame ir jau greitai galėsime sūpuoti naujagimį. Kristijonas turės brolį“, – 15min džiaugėsi H.Šklėrius.

Paklaustas, ar jau išrinko vardą antrajam sūnui, H.Šklėrius teigė, kad ši užduotis jų šeimai dabar – pati sunkiausia. „Dabar yra svarstymų stadija, liepėme visiems giminaičiams teikti siūlymus, bet turbūt išrinksim tą, kurį patys sugalvosime“, – juokėsi jis.

Haroldas Šklėrius su sūnumi / Asmeninė nuotr.

Auginti vaiką – ypatingas jausmas, tačiau kai sužinai, kad greitai turėsi ir antrąjį, pasaulis atrodo dar gražesnis ir prasmingesnis.

Haroldas Šklėrius su sūnumi / Asmeninė nuotr.

„Kai atsirado pirmas vaikas ir santuoka, viskas susidėjo į lentynėles ir dabar yra taip, kaip ir turi būti. Kai neturi tokios atsakomybės, esi vienas. Net turėdamas draugę nesi motyvuotas labai gerai gyventi. Su kiekvienu vaiku jaučiasi atsakomybė, bet tuo pačiu ir noras stengtis dėl jų. Tai yra didžiausia priežastis, dėl ko gyvenu ir dėl ko turiu stengtis dirbti ir uždirbti“, – 15min pasakojo Haroldas.

O kaip į naujienas reaguoja Šklėrių pirmagimis Kristijonas? „Sūnus jau viską supranta, žino, kur yra brolis dabar. Taip pat supranta, kad turės dalintis žaisliukais su broliu. Pasakojam jam visas istorijas, kaip bus smagu kartu augti. Knygelėje jeigu parodai kūdikį, jis iškart rodo į mamos pilvą“ , – juokėsi H.Šklėrius.

Haroldas Šklėrius su sūnumi / Asmeninė nuotr.

Kalėdos H.Šklėriui šiemet bus ypatingos. Šeima prie Kūčių stalo jau bus gausesnė.

„11 metų Kalėdas švenčiu koncertuodamas... Šeimos švente mes laikome Kūčias, kai susirenkame kartu su tėvais ir tą vakarą praleidžiame artimiausiųjų rate. O Kalėdos ir Naujieji metai būna scenoje“, – 15min pasakojo grupės „Pikaso“ dainininkas H.Šklėrius.

Haroldas Šklėrius su sūnumi / Asmeninė nuotr.

15min primena, kad Haroldas Šklėrius ir Deimantė Tumosaitė susituokė 2014 metų rugsėjį, Vilniaus Šv.Mikalojaus bažnyčioje. Iki vestuvių su mylimąja Deimante H.Šklėrius draugavo kelerius metus.

Pirmagimio sūnaus Kristijono pora susilaukė 2014-ųjų gruodį.

TAIP PAT SKAITYKITE: Katažina ir Deivydas Zvonkai susilaukė dvynių: gimė berniukas ir mergaitė

Haroldas ir Deimantė Šklėriai (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau