„Pikaso“ pristato naują dainą: „Norime perteikti, ką patyrėme bučiuodami savo vienintelę“

Grupė „Pikaso“
Grupė „Pikaso“
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-08-05 11:49
AA

„Kaip santykiuose neverta savęs išbarstyti, taip ir koncertinėje veikloje renkamės visumą: priešingai, nei daugelis kitų Lietuvos atlikėjų, vasarą nekoncertuojame kavinėse ar restoranuose“, – sako grupės „Pikaso“ nariai ir pristato naująją savo dainą.

„Norime, kad į mūsų pasirodymus atėję gerbėjai pajustų tai, ką kiekvienas iš mūsų nori perteikti, ką išjautėme, pagaliau – ką patyrėme bučiuodami savo vienintelę.

Aistra užgimsta bučiniuose, meilė muzikai – mūsų koncertuose. Tai žodžiais neapsakoma, knygose neaprašoma, filmuose neatskleista stebuklinga būsena“, – sako grupės „Pikaso“ nariai.

Su nauja daina „Leisk tave bučiuoti“ grupė „Pikaso“ žengia į naują kūrybinės ir koncertinės veiklos etapą. Nuo spalio 13 d. suplanuoti pasirodymai visoje Lietuvoje.

Šių metų pavasarį grupė turėjo itin sėkmingą turą „Istorija tęsiasi“. Ir grįžta į sceną su nauja energija.

Spalio 13 d. „Pikaso“ pasirodys Jonavoje, spalio 14 d. – Utenoje, spalio 15 d. kviečia susitikti Rokiškyje, 21 d. – Anykščiuose, spalio 22 d. – Ukmergėje ir Panevėžyje. Spalio 27 d. suplanuotas koncertas Tauragėje, 28 d. – Kretingoje. Spalį koncertų turą „Istorija tęsiasi“ vainikuos 29 d. pasirodymas Šilutėje.

Lapkritį grupė atvyksta į šiuos miestus: lapkričio 4 d. – Kaunas, kitą dieną – Vilnius, lapkričio 11 d. – Mažeikiai, 12 d. – Plungė, 13 d. – Telšiai.