„Pink Floyd“ narys Rogeris Watersas vedė 35 metais jaunesnę mylimąją

Rogeris Wotersas ir Kamilah Chavis / „Vida Press“ ir soc. tinklų nuotr.
15min.lt
Šaltinis: Žmonės
AA

Buvęs grupės „Pink Floyd“ narys Rogeris Watersas (78) prie altoriaus žengė jau penktą kartą. Legendinis roko muzikantas vedė 43-ejų Kamilah Chavis, kuri dar prieš kelerius metus dirbo jo vairuotoja.

Kaip rašo portalas „Page Six“, R.Waterso ir K.Chavis romanas tęsiasi jau maždaug penkerius metus, tad dabar pora savo santykiuose nusprendė žengti svarbų žingsnį – iškelti vestuves.

Naujieną apie vedybas pranešė pats muzikantas, socialinių tinklų paskyrose pasidalijęs nuotraukomis iš šventės. Ceremonija vyko Hamptone, kur R.Watersas turi nuosavą dvarą. Šalia nuotraukų jaunikis rašė, kad yra „labai laimingas“. „Pagaliau ta vienintelė“, – pridūrė jis.

R.Watersas, valdantis 310 mln. dolerių (maždaug 267 mln. eurų) vertės turtą, apie savo ir K.Chavis pažintį papasakojo dar 2018-aisiais Argentinos naujienų portalui „Infobae“.

„Prieš porą metų sutikau ją viename iš savo koncertų. Ji dirbo transporto srityje. Vairavo mane vežusį automobilį“, – kalbėjo muzikantas.

Šaltinių teigimu, Kamilah buvo Rogerio vairuotoja 2016-aisiais vykusio „Coachella“ festivalio metu, rašo „Page Six“. „Dvi savaites buvau vienoje vietoje ir buvo labai daug pervežimų tarp viešbučio ir koncerto vietos. Mano apsauga sėdėjo priekyje su ja ir tarpusavyje kalbėjosi, kol aš sėdėjau gale. Nežinau, kažkas joje mane traukė...“, – pasakojo R.Watersas.

Paklaustas, kaip žengė savo pirmąjį žingsnį, Rogeris prisiminė: „Vieną dieną pasakiau „atsiprašau“ ir ji atsisuko. Tuomet paklausiau – ar kas nors jums sakė, kad turite gražius skruostikaulius? Tada pamačiau nedidelę jos reakciją ir tai buvo pradžia.“ 2019-aisiais pora pasirodė ir Venecijos kino festivalyje ant raudonojo kilimo.

Rogeris Wotersas ir Kamilah Chavis / „Vida Press“ nuotr.

15min primena, kad anksčiau muzikantas jau buvo vedęs keturis kartus. Su ketvirtąją žmona, aktore ir filmų kūrėja Laurie Durning jis išsiskyrė 2015-aisiais. Pora buvo susituokusi 2012-aisiais po dešimties metų gyvenimo kartu.

Teigiama, kad skyrybų metu netrūko dramų – buvusi rokerio žmona teisme pareikalavo jai grąžinti 35 tūkst. dolerių kainavusį „Rolex“ laikrodį.

Galiausiai teisėjas privertė pasirašyti susitarimą, kad laikrodis iš tiesų turi priklausyti jai. Dar prieš tai R.Watersas buvo vedęs keramikę Judith Trim, britų aristokratę Carolyne Christie ir aktorę Pricillą Phillips.

Skaitykite daugiau