Pirmą kartą po sumušimo šokėjas Dainius Dimša su grupe „Džentelmenai“ pasirodė televizijoje

Filmavimo akimirka / Luko Balandžio nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Penktadienį LNK studijoje įvyko pokalbių šou „Plikis ir Ponia“, kurį veda Rūta Mikelkevičiūtė ir Arūnas Valinskas, filmavimas. Laidoje pasirodė grupė „Džentelmenai“, o su ja ir Dainius Dimša. Šokėjas kovo 11-osios naktį Kaune buvo žiauriai sumuštas ir ilgą laiką gydėsi, tad žiūrovai tik dabar jį išvys televizijos eteryje.

Dainius Dimša / Luko Balandžio nuotr.

„Po incidento turėjome pasirodymą su „Džentelmenais“ ir Inga Valinskiene Jonavoje. Tai  buvo paskutinis koncertinio turo pasirodymas, bet mano debiutinis. Labai džiaugiuosi, kad publika taip šiltai pasitiko, o kompanija visada mane palaikė, buvo gera nuotaika. O šiandieninis – debiutinis pasirodymas televizijoje“, – Žmonės.lt pasakojo šokėjas.

Porą mėnesių be šokių ir televizijos praleidęs ir gydęsis D.Dimša pasakojo, kad labai pasiilgo veiksmo bei judėjimo, todėl su didžiuliu džiaugsmu sugrįžta į sceną. „Kai gydžiausi, buvo apribotas mano fizinis krūvis, negalėjau valgyti. Buvo labai sunku. Galiu tik pasakyti: kol neturi, tol svajoji, o kai nebeturi, tą pradedi labiau vertinti. Po šio incidento pradėjau itin vertinti tokius paprastus dalykus kaip valgymas ir judėjimas. Pasirodo, tiek nedaug tereikia žmogui, kad būtų laimingas“, – kalbėjo D.Dimša.

Pramogų pasaulio žvaigždės išreiškė savo požiūrį apie grožį (40 nuotr.)
+34

Dainius pasakojo, kad po incidento vis dar sveiksta: negali kąsti priekiniais dantimis, o valgant tenka pasikliauti tik krūminiais. „Reikės dar apsilankyti ne kartą pas odontologą. Reikės tikrinti, kurie dantys liko sveiki, kurių nervus reikia pašalinti. Laukia dar ilgas procesas, bet šiaip jaučiuosi puikiai“, – teigė šokėjas.

Žmonės.lt skaitytojams primena, kad televizijos projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ buvo žiauriai sumuštas šių metų  kovo 11-ąją, 3 valandą nakties Kaune prie klubo „BarBar'a“. Po šio incidento šokėjas devynias dienas praleido Kauno klinikose. Per užpuolimą vyras patyrė sunkių sužalojimų ir veido kaulų lūžių.

Skaitykite daugiau