Mindaugas Kuzminskas pirmą kartą su šeima pozavo žurnalo viršeliui: „Dabar – geriausias mano laikas“

„Viena mano išsipildžiusi svajonė yra krepšinis, kita – vaikas ir šeima“, – vėlyvą vakarą Vilniuje po treniruotės sutikęs pasikalbėti prisipažįsta Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės kapitonas Mindaugas KUZMINSKAS (34). Pagaliau jį įkalbinome nusifotografuoti su šeima – sūnumi Jonu (2 m. 6 mėn.), sužadėtine Lina VILKELYTE (38) ir jos dukra Amelija (16).

Mindaugas Kuzminskas, Lina Vilkelytė / Shot by Lukas nuotrauka
Mindaugas Kuzminskas, Lina Vilkelytė / Shot by Lukas nuotrauka
Remigija Paulikaitė
Šaltinis: Žmonės
2024-07-03 13:55
AA

Jau kuris laikas treniruojatės, rungtyniaujate su Lietuvos vyrų krepšinio rinktine. Atostogoms su šeima ir šią vasarą neturėjote daug laiko?

Artimiesiems jo visada norisi skirti kiek įmanoma daugiau... Šią vasarą spėjome tik savaitėlei išvykti atostogų. Kai metus nebūni Lietuvoje, susikaupia visokių reikalų, grįžti visų pasiilgęs, norisi susitikti, tad laisvos dienos pralekia kaip akimirka.

Pernai per Jonines krikštijome sūnų – buvo didelė, smagi puota, o šiemet aš negalėjau būti – vyko rinktinės kontrolinės rungtynės su Slovėnija. Tačiau artimieji susirinko, tėvai atvežė Jonukui ąžuolo vainiką net į varžybas (juokiasi)! Taip pat turime tradiciją visi susiburti ir per Mindaugo karūnavimo dieną, giedoti himną. Šįsyk aš tuo metu būsiu Puerto Rike. Gaila praleisti tokias akimirkas, bet rinktinė – šventas reikalas.

Žurnalas Žmonės 2024/27

Apie asmeninį gyvenimą žurnalistams nesate linkęs atvirauti. Bent kiek papasakokite apie Liną – nieko apie ją nežinau!

Tai – pirmas ir greičiausiai vienas iš labai nedaugelio tokių interviu, nes nemanau, kad apie asmeninį gyvenimą reikia iki galo atvirai pasakoti. Net dabar nesu visiškai tikras, ar gerai darau (juokiasi)... Lina – uždaresnė nei aš, ramesnė. Jai viešumo nereikia.