Pirma L.Adomaičio Tėvo diena be tėčio Algirdo: „Daug atiduočiau, kad galėčiau dabar pasėdėti drauge“

Linas Adomaitis su a.a. tėčiu Algirdu Adomaičiu / Asmeninio albumo nuotr.
Linas Adomaitis su a.a. tėčiu Algirdu Adomaičiu / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2022-06-06 14:07
AA

Sekmadienį Tėvo dienos proga daugelis išskubėjo sveikinti savo tėvelių, tačiau ne visiems teko pajausti tvirtą jų apkabinimą. Prieš daugiau nei pusę metų savo tėčio Algirdo Adomaičio netekęs atlikėjas Linas Adomaitis šį sekmadienį jam skyrė jautrius žodžius ir pasidalijo prisiminimais.

L.Adomaitis per Tėvo dieną mintis apie tai, ką dabar jaučia, išliejo socialiniuose tinkluose. Čia pridėjo ir savo bei tėčio nuotraukų.

Jautriu įrašu Linas sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

„Pirmoji tėvo diena be tėčio… Lygiai prieš metus vienas pirmųjų Jis pasveikino mane su tėvo diena. Kaip simboliška… Šiandien kitaip… Šviesi ir liūdna ši diena tuo pat metu. Tačiau tas liūdesys mielas, jame daugybė jaukių prisiminimų apie tėtį.

Daug atiduočiau, kad galėčiau dabar pasėdėti drauge ir pasikalbėti su juo, išgerti po gerą puodą kavos, apsikeisti keliais anekdotais. Labai šilti ir ryškūs prisiminimai apie Jį.

Tėčio palikimas mano sieloje niekada neišbluks. Jo autoritetas visada mane ves ir stiprins. Žinau, kad dabar jis globoja ir saugoja mus iš dangaus….“, – rašė L.Adomaitis.

Primename, kad Lino Adomaičio ir jo brolio, muzikos kūrėjo Marijaus Adomaičio tėtis, smuikininkas Algirdas Adomaitis mirė 2021-ųjų lapkritį.

Linas Adomaitis apie savo stiprų ryšį su tėvais anksčiau yra pasakojęs portalui Žmonės.lt.

„Mes ypatingai gražiai bendraujame, turime stiprų ryšį. Jaučiame vieni kitus ir stengiamės nudžiuginti ar paguosti, kai to reikia. Esu dėkingas tėvams už viską, ką gavau vaikystėje“.

L.Adomaitis įsitikinęs – vaikystėje jam suformuotos vertybės dabar jau iš jo paties lūpų perduodamos dukrai.

„Daug išminties tėvų žodžiuose, kuriuos prisimenu. Daugybė tėvų auklėjimo savybių šiandien išryškėja bendraujant ir su savo dukra. Tai vyksta iš intuicijos, galima sakyti savaime“, – yra sakęs dainininkas.