Pirma M.Katlerio kelionė į užsienį nebuvo tokia, kokios tikėjosi: „O galvojau – tiek visko prisižiūrėsiu“

Mantas Katleris / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.
Mantas Katleris / Ernestos Čičiurkaitės / 15min nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2024-03-09 10:32
AA

Mantas Katleris prisiminė pirmąją savo kelionę į užsienį. Pasirodo, ji susiklostė netikėtai.

Prie naujienas laidoje „TOP 3“ pristatančių žurnalistų – Tomo Loibos ir Eglės Samoškaitės – daugelis jau spėjo įprasti. Tačiau jiems patiems atsidurti kitoje barikadų pusėje – neįprasta… Kaip jie susidorojo su šio šeštadienio žaidimu „galvOK“? Kuriam pavyko pasiekti pergalę?

Dar prieš prasidedant kovai, Eglė ir Tomas papasakojo ir apie savo darbo užkulisius. Anot jų, naujienų, kurias galėtų pristatyti žiūrovams, abu laukia visą parą.

„Visi žurnalistai yra budėtojai. O jei reikia, gali pakilti net naktį“, – tvirtino Eglė.

Eglė Samoškaitė / TV3 stopkadras

Aktualijų laidoje, nors ir patraukia vienas kitą per dantį, Eglė ir Tomas sutaria puikiai. Tačiau, kaip yra tuomet, kai išsijungia kameros? Laidos vedėjas Andrius Žiurauskas atskleidė girdėjęs, jog prieš laidą jie visuomet ginčijasi! Ar tokios kalbos – tiesa?

„Aš turiu tokį titulą – „Mis Ginčas“, – ir vėl teko patvirtinti besijuokiančiai Eglė.

Tačiau šį kartą Eglei ir Tomui nebuvo ko ginčytis, mat jie žaidė skirtingose komandose. Tomas – su Mantu Katleriu, o Eglė – su Vytautu Mikaičiu. Tiesa, tai visai nereiškia, kad nuo ginčų pavyko pabėgti jos komandos kapitonui…

„Kadangi Eglė pasakė, kad jos arkliukas yra ginčas, turiu pripažinti, kad šiandien aš labai nenoriu ginčytis… Aš viską priimsiu taip, kaip yra“, – prasidėjus žaidimui Eglei bandė nusileisti Vytautas, tačiau moteris netrukus atšovė, kad tuomet jų laukia neįdomi kova!

Eglė Samoškaitė ir Vytautas Mikaitis / TV3 stopkadras

Tiesa, vėliau jis ir vėl užsitarnavo Eglės palankumą, nes prisiminė seną jos interviu su Lietuvos krepšinio legenda Arvydu Saboniu. Ko tuomet žurnalistė paklausė krepšininko, ir kokio jo atsakymo sulaukė?

Eglė nenustojo stebinti ir toliau – vieno klausimo metu ji papasakojo apie neįprastą Lietuvoje esantį barą!

„Lietuvoje yra vienas baras, kuriame, norint užsisakyti vienos rūšies belgiško alaus, reikia atiduoti savo batą. Tai ypač nemalonu tuomet, kai esi su aukštakulniais…“ – apie ne visiems žinomą vietą papasakojo ji.

Kaip įprasta, žaidimo metu dalyviai dalijosi ir asmeninėmis istorijomis. Netrūko pasakojimų ir iš kelionių. Štai Eglę sudomino klausimas apie Prancūziją, nes žurnalistė visai neseniai čia lankėsi. Mantas apie šią šalį atskleidė ne visiems girdėtą faktą – pasirodo, kad dar ne taip seniai Prancūzijos sostinėje buvo kilusi panika dėl dulkių erkučių! Tačiau ar tokia informacija padėjo priešininkams į klausimą atsakyti teisingai?

Tomas Loiba / TV3 stopkadras

O kito klausimo metu Mantas prisiminė ir pirmąją savo kelionę.

„Atsimenu, kad mano pirmoji kelionė į užsienį buvo su tėvais, kai važiavome į Jungtinę Karalystę. Buvau 11-oje klasėje – kiti mano amžiaus žmonės jau buvo pabuvę visur. O kadangi važiavome su fūra, galvojau, kaip bus gerai – pamatysiu ir Vokietiją, ir Lenkiją. Bet autostradoje Vokietijoje buvo sudėtos didžiausios sienos, pro kurias kaip koridoriumi važiavome 12 valandų. O galvojau, kad tiek visko prisižiūrėsiu…“ – dabar jau su šypsena prisiminė M.Katleris.

Mantas Katleris ir Tomas Loiba / TV3 stopkadras

Kito klausimo metu įsimintina istorija iš vaikystės pasidalino ir laidos vedėjas A.Žiurauskas.

„Vaikystėje tėvai man leido auginti banguotąsias papūgėles. Turėjau jas dvi – laikėme jas virtuvėje, narvelyje. Deja, kartą to narvelio neprižiūrėjau ir, kai jis buvo praviras, patinėlis ėmė ir išskrido pro atidarytą virtuvės langą – daugiau mes jo nebematėme. Žinote, ką tada padarė patelė? Pirmiausiai numetė plunksnas, o po to – išėjo… Buvo labai liūdna“, – apie neįtikėtiną šios rūšies papūgėlių ryšį pasakojo jis.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3.