Pirmadienį „Lofte“ –  trumpametražiai filmai ir „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantės pasirodymas

Miglės Praniauskaitės sumanymo akimirka
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šiandien, vasario 27 d., Vilniaus menų fabrike „Loftas“ prigęs šviesos – ekranuose sužibs  interaktyvus trumpametražių filmų festivalis „Future Shorts“. Šiandien „Lofte“ bus pristatytas „Future Shorts“ žiemos sezonas, kuriame žiūrovų laukia aštuonių trumpametražių filmų premjeros iš visos Europos.

Kino žiūrovų vakare laukia pažintis ne tik su aštuoniomis intriguojančiomis trumpametražėmis istorijomis, bet ir ir šiuolaikiniu šokiu. Filmus „Lofte“ palydės „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantės šokėjos ir choreografės Miglės Praniauskaitės ir jos grupės pop up šokio pasirodymas.

Šiandien programoje žiūrovų laukia pažintis Irina, kuri blaškosi tarp dviejų vyrų bulgarų filme „Parking“, tėvo ir sūnaus kelionė į futbolo rungtynes Prancūzijoje britų dramoje „Coatch“, baimės ir gėdos neįveikti iššūkio istorija filme „Ten Meter Tower“, jauno violončelininko drama olandų filme „Hold On“ ir daug kitų įdomių istorijų.

Rytoj, vasario 28 d., „Future Shorts“ žiemos sezonas iškeliaus į Druskininkus, kovo 2 d. į Birštoną ir Elektrėnus, o kovo 3-ąją savo kelionę pabaigs Anykščiuose.

Skaitykite daugiau