Pirmadienio vakarą Pacų rūmuose laimė buvo dalijama į keturias dalis
Rugpjūčio 20 dieną Vilniaus rūmuose „Pacai“ žurnalas „Laima“ pristatė naują savo veidą. Nuo šiol leidinio skaitytojai prekybos vietose išvys ne tik naują dizainą, galės rasti dar įdomesnių pašnekovų, bet ir išgirs kitą žurnalo vardą – „Laimė“.
Šalia Vilniaus Rotušės aikštės, istoriniuose Pacų rūmuose įsikūręs baras „Sofija”, kuriame prieš 200 metų ekstravagantiškus pokylius rengė žymioji grafaitė Sofija Tyzenhauzaitė, svečius vaišino užkandžiais ir gėrimais, kol vakaro vedėju tapęs aktorius Dominykas Vaitiekūnas pakvietė visus išgirsti tikrą „Laimės“ istoriją.
D. Vaitiekūnas paragino naują žurnalą pažinti nagrinėjant keturias pagrindines jo temas:
1. Laimę keistis
2. Laimę gyventi
3. Laimę gerai jaustis
4. Laimę bendrauti
Pirmoji į svečius kreipėsi buvusi žurnalo „Laima“ redaktorė Gitana Bukauskienė.
„Žurnalas gimė beveik kartu su nepriklausomybe. Tuo metu populiariausias moterų vardas buvo Laima“ – prisiminė dabar jau žurnalo „Žmonės“ redaktorė.
Anot jos, svarbiausia buvo nesusitapatinti su kuriamu leidiniu. Norint garantuoti „Laimos“ sėkmę, turėjai pajusti visas moteris, potencialias leidinio skaitytojas. Net ketvirtį amžiaus tai visai komandai sekėsi puikiai, tačiau atėjo metas pokyčiams. Tie, kas ryžtasi keistis – yra drąsus. Keitėsi ne tik kartos, bet ir šių dienų aktualijos.
„Visi mes žmonės ir visi mes ieškome laimės, todėl „Laimė“ tampa laimingų žmonių žurnalu. Laimės ieškome visur. Vienam tai naujas karjeros puslapis, kitam – tiesiog dar vienas įkvepiančios knygos puslapis ar išieškoti kvepalai, primenantys laimės akimirkas. Trečias gal laimingiausias jausis nutildęs šiuolaikinio gyvenimo tirukšmą, „užsukęs“ feisbuką ir prasmės išvykęs ieškoti į kalnus. Arba į Rygą – savaitgaliui, vasaros palydėtuvėms, kaip ir siūlome naujausioje „Laimėje“. O kartais laimė – tai ir naujo lūpdažio tūtelė ar taurė apkabinus draugą, nes iš tų apsikabinimų gimsta nuoširdūs pokalbiai ir išgryninama gyvenimo prasmė.
Visų laimė vis kitokia, todėl mes bandome laimę ir kas mėnesį siūlysime jums tai, kuo tikime patys“, – kalbėjo vyriausioji žurnalo „Laimė“ redaktorė Asta Lipštaitė.
Sakoma, kad su svajonėmis reikia elgtis atsargiai ir visada gerai pagalvoti, ką darysi, jei tavo svajonė išsipildys. Su „Laime“ taip nutiko ir žurnalo redaktorei Astai. Net du kartus. Pirmąjį, kai kažkada neapdairiai ji panorėjo būti žurnalo redaktore. O su antruoju kartu – susijusi nedidelė istorija.
„Kai jau tapau tada dar „Laimos“ vyriausiąja redaktore, savo draugui viskio bare tarstelėjau: „Jei galėčiau, pirmiausia pakeisčiau žurnalo pavadinimą.“ Tąsyk abu tik palingavome galvomis (suprask, tai neįmanoma).“ Taigi, galima sakyti, jog „Laimė“ tapo redaktorės svajonės realizacija. Kartu dirbant didžiulei komandai – pristatomas naujasis jos veidas.
Pirmąjį „Laimės" numerį papuošusi tinklaraščio „Dydis nesvarbu“ autorė Giedrė Valavičiūtė didžiuojasi tuo, kad atsirado žurnalas, išdrįstantis pasakoti įvairių moterų istorijas.
„Džiaugiuosi ne tuo, jog atsidūriau viršelyje, o tiesiog, kad žurnalas pasikeitė. O kas bebūtų ant viršelio – ne taip jau svarbu. Žinoma, gera, kai raudonuoji iš tolo. Džiaugiuosi, jog „Laimės" komanda manimi pasitikėjo.“
Pasiteiravus tinklaraštį kuriančios moters, ar nebijo, kad dabar gatvėje ją atpažins kur kas daugiau žmonių, ši tik gūžtelėjo pečiais:
„Vilniuje gyvenu senokai, o savo tinklaraštį kuriu trejus metus. Labai gera, kai prie tavęs prieina pažįstami ir ragina toliau judėti į priekį.“
„Laimę“ papuošusi Giedrė tiki, jog daugiau atsakomybės įgauname ne atsidūrę prožektorių šviesoje, o jai pritemus, įgyvendindami svarbius savo darbus. Būtent darbai mums suteikia prasmę.
„Kai manęs klausia, ar aš laiminga? Atsakau – „taip“. Pastaruoju metu jaučiuosi be galo laiminga ir naujas viršelis tai parodo. Valdau savo laiką, kasdienybę, akimirkas. Tai yra didžiausia laimė ir Dievo dovana. Nuo šiol darau tai, ką noriu daryti. Suvokiu akimirkos grožį ir viską išnaudoju. Nuo nulio iki 100 procentų.“
Pacų rūmų Sofijos restorane vakaro svečiai mėgavosi ypatingu meniu. Jiems buvo pateikta:
Desertai:
Švelnus braškinis sūrio kremas, tuile traškutis, „Circle farm“ fermoje auginti bazilikai;
Migdolinis financier, baltas šokoladas, kavos likeris, kavos kremas, migdolai;
Citrininė tartaletė, švelnus vanilinis varškės kremas, šilauogės, grazdikų žiedai;
Juodųjų serbentų putėsis, šokoladinis brownie, aronijų zefytas, burokėlių traškučiai;
Užkandžiai:
Menkės filė su upėtakio ikrais, krapų majonezas, sojos karamelė, žolelės;
Bulvių musas, virtas jautienos liežuvis, krienų grietinė;
„Circle farm“ fermos pomidorai, pomidorų consomne, mini bufala mocarela;
Burokėlių tartaras, ožkos sūrio kremas, skrudinti lazdynų riešutai, burokėlių lapų pesto.
Rugpjūčio 21-ąją prekybos vietose ir prenumeratorių namuose pasirodantis žurnalas vienys laimingus žmones ir kvies skaitytojus kartu ieškoti laimės kelių.
„Tikime, kad įvairiais turinio, rinkodaros ir pardavimų sprendimais galėsime sustiprinti abiejų žurnalų pozicijas rinkoje, pateikti geresnius pasiūlymus pirkėjams ir prenumeratorius ir kartu praplėsti bendrąją abiejų žurnalų skaitytojų auditoriją“, – sako įmonės „Media bitės“, kuri leidžia žurnalus „Laimė“ ir „Žmonės“, generalinis direktorius Tomas Balžekas.
„Laimę“ sudarys keturios dalys, atskirtos viršeliais: „Laimė bendrauti“, „Laimė keistis“, „Laimė gerai jaustis“ ir „Laimė gyventi“.
Žurnalą „Laimė“ leidžianti įmonė „Media bitės“ taip pat valdo ir žurnalus „Žmonės“, „Ji“, „Edita“.