Pirmąja tatuiruote riešą papuošusi Liucina Rimgailė: „Pastarasis pusmetis man, švelniai tariant, ne iš lengviausių“

Liucinos Rimgailės pirmoji tatuiruotė/Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Verslininkė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė, švenčių planuotoja Liucina Rimgailė, rodos, spėja visur ir su neblėstančia šypsena. Šią savaitę jos riešą papuošė pirmoji tatuiruotė, užrašas „gaLiu“, kurio prasmių, kaip prisipažįsta pati Liucina, – daugybė.

„Tatuiruotę pasidariau dabar, nes sugalvojau tokią, kuri man išties turi prasmę. Niekad nebuvau tatuiruočių gerbėja, pernelyg savęs su jomis nemačiau, be to, mano šeimoje tai – tabu. Tiesa, prieš kurį laiką prisiminiau, kad prieš kelerius metus aš ir kelios draugės sugalvojome projektą pavadinimu „gaLiu“. Jo ašis, galima sakyti, buvau aš, todėl mano vardo šaknis ir atsidūrė pavadinime. Tuomet nieko nesigavo ir šis pavadinimas pasimiršo“, – šio žodžio kilmę jos gyvenime portalui Žmonės.lt prisiminė Liucina.

Liucinos Rimgailės pirmoji tatuiruotė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Pastarasis pusmetis man, švelniai tariant, ne iš lengviausių, todėl ir kilo mintis pasidaryti kažkokią prasmingą tatuiruotę. Prisiminiau „gaLIU“ ir paprašiau draugės pagalbos ją sumaketuoti. Planšetės pagalba savo ranka parašiau L raidę, o ji pridėjo „ga“ ir „iu“. Viskas vyko kelionėje, iš kurios grįžau jausdama didžiulius pokyčius viduje, trokštanti pokyčių ir naujų tikslų bei siekių. Tai buvo tobulas laikas ją pasidaryti. Tikiu, kad galiu labai daug – galiu įveikti visus sunkumus ir nepaisant visko būti labai laiminga. Kai aplanko silpnumo akimirka, pasileidžiu energetiškai stiprią muziką ir pažiūriu į savo riešą“, – ypatingą laikotarpį gyvenime apibūdina verslininkė.

Liucinos Rimgailės pirmoji tatuiruotė/Asmeninio archyvo nuotr.

„Sužaidė tai, kad esu moteris ir kai kažko užsimanau, noriu čia ir dabar. kreipiausi į tatuiruočių studiją, kuri mane priėmė jau kitą dieną. Labai džiaugiuosi dėl savo sprendimo ir kad viskas taip savaime susiklostė. Tuomet įsitikini, kad taip ir turėjo būti“, – svarstė L. Rimgailė.

„Kartais man parašo, paklausia iš kur turiu tiek energijos viską daryti, visur spėti ir taip anksti keltis. Visgi manau, kad tai yra gyvenimo būdas, kurį, norėdamas, gali pasirinkti kiekvienas. Todėl nuo šiol ir naudoju grotažymę #jeiGALIUašGALiirtu“, – jos įrašuose vis dažniau pastebimą grotažymę paaiškina Liucina.

Skaitykite daugiau