Pirmąjį albumą po vyro mirties išleisianti Céline Dion: „Ilgiuosi to, ką gali suteikti mylimasis“

Celine Dion/ Scanpix nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Lapkričio 15-ąją Céline Dion (51) išleidžia naują albumą simboliniu pavadinimu „Courage“ – „Drąsa“, vyksta į pasaulinį turą. Savo darbus dainininkė skiria vieninteliam mylėtam vyrui René Angéliliui (1942–2016).

Dvyliktasis studijoje anglų kalba įrašytas albumas – pirmasis po vyro mirties. O emocingame interviu amerikiečių ryto pokalbių laidai „Today“ dainininkė pasakoja, kad ir albumas, ir turas skirti jo atminimui. Juk René, 21 metus buvęs ne tik sutuoktinis, bet ir vadybininkas, būtų nenorėjęs, kad Céline išsižadėtų savo aistros dainuoti, o ji savo ruožtu trokšta įtikinti jį, kad jai viskas gerai.

Tokiais žodžiais dainininkė sklaido gandus apie meilės ryšį su gerokai jaunesniu savo grupės šokėju Pepe Muñozu (34) ir dar kartą pabrėžia, kad jie – labai geri draugai. Viename iš ankstesnių interviu ji prasitarė, kad Pepe – gėjus, ir pridūrė neturinti teisintis dėl šių santykių. Ištikimoji moteris su niekuo nesusitikinėjanti ir tam nepasirengusi – juk vis tiek nesutiks kito tokio kaip René.

Celine Dion / „Scanpix“ nuotr.

„Esu laiminga – mane supa daugybė žmonių, gebančių prajuokinti. Bet taip ilgiuosi apkabinimų, prisilietimų, žodžių „tu tokia graži“. Ilgiuosi to, ką gali suteikti mylimasis ir vyras“, – sako dainininkė. Ir, ko gero, pirmąkart pasakoja apie tą sausio naktį, kai René, kuris ilgai sirgo vėžiu, mirė. Ji pasirodė šou Las Vegase, pasikalbėjo su vyru telefonu, paskui gavo žinutę su žodžiais: „Aš tave myliu“. Po koncerto vėlai grįžusi ir nenorėdama pažadinti mylimojo, Dion jo nepabučiavo. Ryte Angélili taip ir nepabudo – vis dėlto jie atsisveikino išvakarėse! Žinutę našlė saugo iki šiol, kartais ją skaito ir jaučiasi rami, kad jos vyras mirdamas nekentėjo.

Ne visi gyvi mylimieji gauna tiek meilės, kiek Céline skiria išėjusiam vyrui, sakydama, kad mato René kiekvieną dieną, kai žvelgia į tris jų sūnus. René-Charlesas (18) ir dvyniai Nelsonas ir Eddy (8) labai panašūs į tėvą. Ir tai nuostabu – juk jis buvo nepaprastas vyras.

„René su manimi visą laiką, – sako ji. – Iš jo semiuosi drąsos ir stiprybės. Kasdien jos reikia vis daugiau, nes esu vieniša mama, turinti išmokyti savo vaikus nepriklausomybės, – būti nepriklausomam gyvenime be galo svarbu.“

 

Skaitykite daugiau