Pirmas G.Alijevos kartas JAV: išsipildęs noras, I.Voveris draugija ir rytas kaip veiksmo filme

Godos Alijevos ir Karinos Krysko viešnagė JAV / Asmeninio albumo nuotr.
Godos Alijevos ir Karinos Krysko viešnagė JAV / Asmeninio albumo nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2023-10-21 14:11
AA

Atlikėja Goda Alijeva pirmąkart apsilankė Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) – viešėjo Čikagoje su bičiule, grupes „69 Danguje“ kolege Karina Krysko. „Trumpa, bet viena įspūdingiausių mano kelionių“, – sako įspūdžius paviešinusi moteris.

Nors ir buvo neilga, kelionė į JAV Godai Alijevai paliko puikų įspūdį. Tiesa, iš pradžių ji čia turėjo viešėti ilgiau, tačiau vėliau planai visgi pasikeitė ir Amerikoje moteris praleido tik kelias dienas.

Godai Alijevai ir Karinai Krysko kelionėje talkino JAV gyvenančios bičiulės, tarp jų – žinoma nuomonės formuotoja Ieva Voveris, pas kurią apsilankė ir svečiuose. Jos atlikėjoms aprodė įdomiausias vietas Čikagoje, nors apžiūrėti pavyko toli gražu ne viską.

„Aprodo mums amerikonės Ameriką, žiauriai faina“, – džiaugėsi Goda ir Karina.

G.Alijeva įspūdžiais ir nuotraukomis iš viešnagės JAV dalijosi savo socialiniuose tinkluose. Pavyzdžiui, įsiamžino prie „Trump International Hotel and Tower“ viešbučio ir prie garsiojo Buckingham fontano.

G.Alijeva ir K.Krysko taip pat pamatė, kaip JAV puošiasi Helovinui. Be to, apsilankė Willis Tower – Čikagoje esančiame dangoraižyje, antrame aukščiausiame pastate JAV.

„Kaip iš paveikslėlio“, – grožėjosi iš ten matomu vaizdu, tiesa, neslėpė, kad ir kiek baisoka būti taip aukštai.

Kelionės metu G.Alijeva su K.Krysko susidūrė ir su netikėta situacija. Vieną rytą bičiules viešbutyje pažadino neįprastas triukšmas ir blyksniai. Pažiūrėjus pro langą paaiškėjo, kad garsus skleidžia gatvėje esantys gaisrinės automobiliai.

„Čia tik mums taip gali atsitikti, – šypsodamasi dalijosi Goda. – Veiksmas vyksta kaip kino filme. O tau ir Amerika. Gal čia ir filmuoja, nieks nežino.“

Godos Alijevos ir Karinos Krysko viešnagė JAV / Ekrano nuotr.

Vėliau instagrame G.Alijeva apibendrino kelionę ir patikino, kad į JAV tikrai norėtų sugrįžti.

„Trumpa, bet viena įspūdingiausių mano kelionių! Aš taip norėjau į USA ir noras išsipildė. Gaila, neišėjo mums pabūti ilgiau, kaip planavom, nes dažnai taip nutinka, jog Dievulis turi savo planą, bet pasižadėjom sugrįžti!

Kiek nuostabių lietuvių gyvena Čikagoje! Ačiū, kad skyrėt savo laiko mums. Mano pirmas kartas tikai vykęs! Miesto energija užburianti, žmonės tokie šilti, o kiek vietų, kurias reikia pamatyti ir aplankyti. Tikrai tikiuosi, jog jau kitas kartas bus su šeima ir be nesklandumų“, – rašė Goda.

O Karinai ši kelionė į JAV buvo jau trečia. „Trečias kartas nemeluoja“, – teigė K.Krysko.