Pirmasis R.Ščiogolevaitės, A.Pilvelytės ir V.Genytės turo koncertas: dalijasi nuotraukomis iš Plungės

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė
Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė
Šaltinis: Žmonės
2021-12-03 16:00
AA

3D (Rūtos Ščiogolevaitės, Aistės Pilvelytės ir Vaidos Genytės) turas „Metas susitikti“ sėkmingai startavo su pirmuoju koncertu Plungėje. Jau nuo pat pirmųjų koncerto akimirkų žiūrovai pasinėrė į užburiančią muzikos ir pasakojimo magiją. Šis Kalėdinis koncertas virto į tikrą žiemos pasaką, kurią lydėjo ir nemenka juoko dozė.

Tarp dainų atlikėjos nevengia pajuokauti ir paatvirauti tiek apie kasdienio gyvenimo smulkmenas, tiek apie plačiai nuskambėjusius įvykius, o koncertą vainikavo griausmingi žiūrovų aplodismentai. Šiam turui paruoštos staigmenos nepalieka abejingų, todėl Rūta, Aistė ir Vaida kviečia tuo įsitikinti patiems.

„Žiemos šventės yra pačios magiškiausios, kurių metu norisi dovanoti šilumą ir atvirumą ne tik šeimai ar draugams, bet ir žiūrovui. Šis turas mūsų projektui yra ypatingas, nes savo Kalėdine pasaka galime dalintis ne tik su artimaisiais, bet ir su pilnomis salėmis klausytojų. Mums, kaip atlikėjoms, tai yra didžiausia dovana. Dovanokime vieni kitiems pačias gražiausias emocijas, atvirumą, supratingumą ir dvasingumą – juk apie tai ir yra šios šventės.

Rūta Ščiogolevaitė, Aistė Pilvelytė ir Vaida Genytė

Linkime bent sekundei sustoti šiuo įtemptu laikotarpiu, padėkoti tiek sau, tiek vieni kitiems už tai ką turime ir vertintume gyvenimo mums duodamus džiaugsmus. Būtent apie tai ir yra „Metas susitikti“, todėl kviečiame jus būti kartu ir išgyventi šią šventinę pasaką“, – apie turo koncertus ir šventes kalba atlikėjos.

3D koncertinis turas „Metas susitikti“ tik įsibėgėja, o atlikėjos nekantrauja kurti šventinę pasaką pačiuose gražiausiuose Lietuvos miestuose.

Rūtos Ščiogolevaitės, Aistės Pilvelytės ir Vaidos Genytės turas „Metas susitikti“ (6 nuotr.)