Eliza Izmalkova – Pirmiausia aš – žmogus

Eliza Izmalkova / Asmeninio albumo nuotrauka
Eliza Izmalkova / Asmeninio albumo nuotrauka
MONIKA URBONAITĖ
Šaltinis: Žmonės
2022-06-01 11:09
AA

Kartu su trimis šimtais lietuvių perdainavusi dainą „Oi, u luzi červona kalina“ ukrainietė Eliza IZMALKOVA (21) sulaukė tiek dėmesio, kad nuo žinučių ir skambučių kelias savaites netilo mobilusis telefonas. „Nežinau, tai – potrauminio streso sindromas ar jausmai maišosi dėl išgyvenamo karo, tačiau kartais noriu pradingti. Niekur nedalyvauti, nesirodyti. Ir kartu suprantu, kokią svarbią žinutę kalbėdama viešai transliuoju pasauliui“, – sako jauna mergina.

Eliza, kokia žymiojo vaizdo klipo „Oi, u luzi červona kalina“ priešistorė?

Praėjus savaitei nuo karo Ukrainoje pradžios, pasirodžiau Vilniaus katedros aikštėje vykusiame koncerte. Emocijos liejosi per kraštus, nes kiekviena širdies kertele išgyvenau baisius įvykius gimtinėje. Tikriausiai tai buvo matyti plika akimi. Pasirodymui pasibaigus, lipau nuo scenos ir prie manęs priėjo dvi gražios moterys.

Abi mačiau pirmąkart, tačiau patraukė sklindanti teigiama jų energija. Pasisveikinome, jos pagyrė mano balsą. Greitai užsiminė turinčios idėją. Pasiūlė kartu nufilmuoti muzikinį klipą ir man sudainuoti jautrią ukrainiečių dainą. Išgirdusi detales, mintyse ėmiau piešti bendrą vaizdą. Taip puikiai viskas atrodė! Apsikeitėme kontaktais, o visa kita... jau istorija (šypsosi).