Pirmoji JAV ponia J.Biden prakalbo apie pasikeitusį gyvenimą: „Šeimai nelieka laiko“

Joe ir Jill Bidenai / „Vida Press“, žurnalo VOGUE nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Naujausią leidinio „Vogue“ viršelį papuošusi pirmoji JAV ponia, daktarė Jill Biden po ilgo laiko davė atvirą interviu. Moteris prakalbo apie gyvenimą Baltuosiuose rūmuose, kuris kardinaliai pakeitė jos ir JAV prezidento Joe Bideno santuoką.

„Mes tapome tokie užimti, atrodo, šeimai nebelieka laiko“, – teigia „Vogue“ pirmoji šalies ponia.

Daktaro laipsnį turinti J.Biden neslepia, kad po jos vyro tapimo JAV prezidentu, abu turi dar labiau stengtis dėl savo santuokos nei kada nors anksčiau.

„Kartais susidaro įspūdis, kad mėginame net pertvarkyti savo dienotvarkes kalendoriuose tam, kad galėtume nors trumpai pabūti vienudu. Žinoma, mes vis dar kartu vakarieniaujame, nekliudomi jokių telefonų, žvakių šviesoje, kartais terasoje, kartais antrajame Baltųjų rūmų aukšte. Tačiau tai – nebe tas pats“, – pasakoja Jill Biden.

Prezidentas savo ruožtu teigia, jog „tiesiog pasiilgo  žmonos“.

„Didžiuojuosi ja, tačiau kartu ir šiek tiek apmaudu, kad nebegalime vienas kitam skirti tiek laiko, kiek skirdavome anksčiau. Kuomet gyvenome Delavaro valstijoje, kartais tiesiog išsinuomodavome paprastą, romantišką nakvynę su pusryčiais ir leisdavome laiką kartu. Dabar abiem tenka mokytis sąžiningai „vogti“ laiką iš mudviejų įtemptų dienotvarkių, kuriose apstu įvairiausių reikalų – tokių, kaip kalbų rašymas, įvairiausi renginiai ar studentų darbų taisymas“, – neslepia Joe Bidenas.

Prezidentas ne kartą yra prisipažinęs, kad kartais nutinka taip, jog turėdamas laisvesnę akimirką, bando atsigriebti už praleistus viršvalandžius darbe, tačiau... tuo metu Jill būna itin užsiėmusi savais  reikalais.

„Pamažu mokomės sąžiningai „vogti“ laiką vienas iš kito. Tai – labai svarbu“, – neslepia JAV vadovas.

Pasaulis iki šiol prisimena Joe Bideno reakciją, pirmąsyk išgirdus kalbant savo žmoną prieš didžiulę žmonių minią.

„Didžiavausi savo mergaite. Ji tiesiog išėjo į viešumą ir ėmė kalbėti. O dabar tą daro kaskart vis geriau ir geriau“, – atvirauja prezidentas.

Daktarė Biden – tvirtas it uola JAV prezidento užnugaris.

„Kuomet jaučiuosi pavargęs ar išsisėmęs, tuomet ji perima vadžias į savo rankas – ir atvirkščiai, kai pavargsta ji, tuomet aš imuosi iniciatyvos. Labai džiaugiuosi, kad mudu vienas kitą taip smarkiai palaikome, taip pat džiugina ir tai, kad Jill nutarė nemesti savo profesijos – ji ir toliau dėsto, nepaisant to, kad turėjo pasiimti kelių metų atostogas, kai vaikai dar buvo maži. Ji vertina savo nepriklausomybę. Tuo pačiu metu mes kartu dalijamės ir bendromis svajonėmis bei ateities vizijomis“, – tęsė gražius žodžius JAV prezidentas.

Joe Bidenas prezidento priesaiką ištarė padėjęs ranką ant Biblijos, kurią laikė jo žmona Jill / Scanpix nuotr.

„Mes tiek visko išgyvenome kartu – pakilimų, nuopuolių, tragedijų, netekčių. Yra toks posakis, kad stiprybė slepiasi duženose. Mes bandome vadovautis šia teze. Dar tuomet, kai tapau antrąja JAV ledi, pažadėjau sau, kad tinkamai išnaudosiu man suteiktos viešumos privalumus dirbdama švietime” –  anksčiau yra sakiusi J.Biden.

Tiesa, ji – pirmoji JAV istorijoje prezidento žmona, kuri, vyro kadencijos metu, nemetė savo darbo. Jos studentai Virdžinijos koledže meiliai vadina Jill Biden Daktare B. ir labai vertina jos pasirinkimą mokyti.

„Kodėl turėčiau nustoti mokyti? Ar aš turėčiau norėti nemokyti ir nedirbti?! Niekuomet! Turiu išnaudoti man suteiktas privilegijas ir viešumą. Norėčiau dar pati pasimokyti papildomai ir dėstyti daugiau disciplinų, tačiau viską, ko imuosi, esu sumaniusi atlikti nepriekaištingai. O padaryti dar reikia tiek daug… TIEK DAUG“, – naujausiame interviu teigia JAV prezidento žmona, daktarė Jill Biden.

Jill ir Joe Bidenai (29 nuotr.)
+23
Skaitykite daugiau