Pirmoji „Karklė 2019“ diena: gera muzika, kinas ir Baltijos jūra

Pirmoji „Karklė 2019“ diena / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Pirmoji festivalio „Karklė 2019“ diena dalyvius lepino geru oru, kokybiška muzika ir pirmais kartais ant scenos. Kasmet augantis ir besikeičiantis festivalis šiais metai pradėjo keturias dienas truksiančias linksmybes prie jūros.

„Šie metai mūsų festivaliui – išskirtiniai, nes jis truks net 4 dienas. Didžiojo žmonių srauto laukiame rytoj pavakarę ir šeštadienio dieną, bet šios dienos planuotas žiūrovų skaičius jau viršijo mūsų lūkesčius. Eilės prie įėjimo pradėjo formuotis likus 3 valandoms iki oficialaus vartų atidarymo“, – pasakojo festivalio organizatorius Darius Kalinauskas.

Pirmosios „Karklė 2019“ dienos akimirkos / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Vieni pirmųjų ant festivalio scenos lipo klaipėdiečiai „Royce“. Tai pirmas kartas, kai atlikėjai pasirodė muzikos festivalyje. Elektroninio roko grupė žiūrovus lepino debiutinio albumo dainomis, naujausiais kūriniais, ryškiu stiliumi ir užburiančia melodika. Grupės vokalistas Ilja Gun po pasirodymo sakė: „Įgyvendinome svajonę groti festivalyje, tad jausmas išties puikus. Koncertui ruošėmės be galo atsakingai ir kruopščiai.“

Saulė buvo palydėta kartu su grupe „Golden Parazyth“. Basomis kojomis scenoje pasirodęs Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius meistriškai žongliravo klausytojų emocijomis – lėtus kūrinius keitė ritmingos melodijos. Gerai pažįstamos dainos kūrė magišką atmosferą ir tobulai tiko prie vakarėjančios jūros vaizdo.

Pirmosios „Karklė 2019“ dienos akimirkos / Teodoro Biliūno / „Žmonės Foto“ nuotr.

Sutemus „Karklės“ lankytojų laukė dar vienas debiutas – grupė „KAnDIs“. Duetas pirmą kartą savo koncertinę programą atliko ne Vilniuje. Algirdas Kaušpėdas kiek ankščiau pasakojo, kad šis pasirodymas grupei yra labai ypatingas ir svarbus. Klausytojų laukė ekstravagantiškas, gilus ir mistiškas pasirodymas, kuriame skambėjo debiutinio albumo „Už poliarinio rato“ dainos.

Pirmosios dienos pabaigą vainiko energingas, intensyvus, emociškai paveikus Lilo ir Innomine pasirodymas. Koncerto metu net kelis kartus skambėjo dueto hitai „Kai tu žengi gūžiasi Vilnius“ ir „Tu privalai skambėti“. Publika šias dainas nuo pradžios iki pabaigos atliko kartu su Konstantinu Kiveriu – Lilu ir grupe.

Veiklos rado ir kino mylėtojai. Ketvirtadienį festivalio svečiai buvo pakviesti kartu su „ŽMONĖS Cinema“ po atviru dangumi pažiūrėti ypatingą kino juostą apie legendinę Whitney Houstoun „Whitney“.

„Karklė 2019“ festivalis (59 nuotr.)
+53
Skaitykite daugiau