Pirmojoje „X faktoriaus“ laidoje – jautrus ukrainiečio pasirodymas: skyrė padėkas Lietuvai

Demianas Shyanas / V.Černiausko nuotr.
Demianas Shyanas / V.Černiausko nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2022-09-23 10:22
AA

Šį sekmadienį į TV3 eterį sugrįžta ilgai lauktas projektas „X faktorius“ – žiūrovai jau visai netrukus išvys pirmąją šio jubiliejinio sezono laidą! Projekto kas kartą laukia begalė dainuojančių Lietuvos žmonių, o teisėjai ruošiasi jiems skirti svarbiausias pamokas. Kas labiausiai žibės šiemet?

Dalyvių pasirodymus vertins keturi teisėjai: Justė Arlauskaitė-Jazzu, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis ir Saulius Urbonavičius-Samas. Muzikos profesionalai spręs, kas turi keliauti į kitą etapą, o kam dar reikėtų pasistengti, ir, galbūt, sugrįžti kitais metais.

Vieną ryškiausių pasirodymų sekmadienį demonstruos iš Kijivo atvykęs Demianas Shyanas. Keturiolikmetį į projektą atlydėjo jo mama, kuri tuo pat metu dirba ir paauglio vadybininke.

Demiano istorija prasidėjo Kaune, į kurį jį pakvietė meno žmonės. Ukrainietis laidoje dėkos visai Lietuvai, kuri padeda jo gimtam kraštui. Lietuviai labai norėjo padėti ir pačiam Demianui bei jo šeimai – prasidėjus karui, priėmė pas save gyventi, nemokamai aprūpino reikiamais daiktais. Demianas su mama prisiglaudė lietuvių režisieriaus šeimoje, kuris Kijive statė operetę „Adamsų šeimynėlė“.

„X faktoriaus“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.

„Nepaisant to, kad vyksta karas, aš nenoriu sustoti – noriu lavintis toliau. O gyvenimas siūlo tokią galimybę! Nors tai kita, lyg ir svetima šalis, tačiau man ji jau tapo sava. Vos per šešias dienas surinkote milijonus „Bayraktar“ – štai čia ir yra tikri draugai, tikri broliai“, – kalbės projekto dalyvis.

Demianą drąsiai būti galima vadinti multitalentu. O kadangi papildomai groja pianinu ir klarnetu, jis Kaune greitai pradėjo lankyti muzikos mokyklą.

Groti ir dainuoti ukrainietis pradėjo būdamas vos ketverių metų. Būtent sulaukęs ketverių jis ėmė žaisti ir futbolą. Ir nors sakoma, kad Lietuva – ne futbolo, o krepšinio šalis, Demianas randa su kuo jį pažaisti. Ukrainietis – išskirtinio komunikabilumo žmogus, todėl susirasti draugų jam yra be galo paprasta.

Demianas Shyanas / V.Černiausko nuotr.

„Aš esu aktorius ir muzikantas. Tai – mano prigimtis. Jau daug kur filmavausi, o Ukrainoje turėjau apie 50 projektų. Ukrainos vardu jau esu dainavęs ir „Žaligirio“ arenoje. Šiame „X faktoriuje“ taip pat dainuosiu visos savo šalies vardu. Man tai yra labai svarbu. Bet svarbiausia yra tai, kas liko ten: tėtis, močiutė, mano šuo ir draugai“, – pasakoja talentingas ukrainietis.

Demiano pasirodymas nepaliks abejingų – kol „X faktoriaus“ dalyvis po pasirodymo dėkos Lietuvai, žiūrovai jam plos atsistoję.

„Kiek šviesos tu mums atnešei į šią sceną. Šviesa tikrai nugali tamsą“, – sakys S. Urbonavičius-Samas.

„Labai gerai jautiesi scenoje – gerai dėlioji energetiką, neši gyvybę. Tai yra labai stipru“, – kolegai pritars ir J.Arlauskaitė-Jazzu.

Demiano ir kitų dalyvių pasirodymus išvysite jau šį sekmadienį!

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3.