E.Puidokaitės-Bruzgulienės šeimos atostogos Turkijoje: „Dvynėms – tai pirma tokia kelionė“

Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės dvynių atostogos / Asmeninio archyvo nuotr.
Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės dvynių atostogos / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-05-24 11:05
AA

Kelionių entuziastė Elena Puidokaitė-Bruzgulienė pasaulio pažinimo džiaugsmą bando skiepyti ir savo vaikams. Neseniai žymi moteris drauge su visa šeima leidosi į poilsinę kelionę Turkijoje. Mažiausioms narėms – dvimetėms dvynėms Liucijai ir Elžbietai – tokia patirtis buvo pirmoji, tačiau, pasak mamos, išties sėkminga.

Turkija, E.Puidokaitės- Bruzgulienės manymu, yra viena draugiškiausių vietų vaikų atžvilgiu, o puikiai išvystyta turizmo infrastruktūra leidžia atsikvėpti ir pailsėti net keliaujant su atžalomis, rašoma pranešime spaudai.

Kryptį padiktavo patogus susisiekimas

Daugybę šalių aplankiusi E.Puidokaitė-Bruzgulienė šeimos atostogoms pasirinko Turkiją, mat iš patirties žino, jog šis kraštas vilioja savo svetingumu, rytietiška kultūra, vaizdinga gamta ir aukštu aptarnavimo lygiu. Lūkesčiai, kuriuos moteris iškėlė kelionę, pirmiausia buvo orientuoti į vaikus: ieškota patogaus, ne itin ilgo skrydžio, gero viešbučio, kuris turėtų ką pasiūlyti ne tik vyresniems, bet ir patiems mažiausiems šeimos nariams.

„Skridome tris valandas – mūsų dvimetėms tai optimalus laikas, nesukėlęs didesnių iššūkių. Be to, keliavome su avialinijomis „Turkish Airlines“, o čia komfortas užtikrinamas kone kiekviename žingsnyje: patogios vietos, daug erdvės kojoms, ekranai, muzika – tik geriausi atsiliepimai. Galiausiai, mums buvo svarbu, kad atvykus į šalį nereikėtų dar tiek pat keliauti iki pasirinkto viešbučio, nes žinau, jog tai būtų išvarginę ir mano tėvelius, ir vaikus. Kadangi dvynėms tai buvo pirmoji tokia kelionė, norėjosi kiek įmanoma daugiau patogumo“, – kelionės įspūdžiais dalijasi moteris.

Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės dvynių atostogos / Asmeninio archyvo nuotr.

Iki detalių apgalvotas vaikų servisas

E.Puidokaitei-Bruzgulienei kelionių organizatorius rekomendavo Beleko kurortą ir jame esantį „Papillon Ayscha“ penkių žvaigždučių viešbutį, kuris atitiko visos šeimos lūkesčius. Įsikūręs Turkijos Rivjeroje, ant jūros kranto, viešbutis sužavėjo savo unikaliomis žaliomis zonomis, pramogų ir paslaugų gausa.

„Žinote, čia ne ta situacija, kai keliauji dviese, su rankiniu bagažu ir per daug nekreipi dėmesio, nei kiek teks skristi, nei kur apsistosi. Šitie laikai jau praeityje. Dabar suderinti visos šeimos poreikius pareikalauja kur kas daugiau pastangų. Laimei, vos pasiekus viešbutį apėmė palengvėjimas – supratome, kad poilsis bus garantuotas. Maloniai nustebino erdvūs, stilingi kambriai, šildomi baseinai, spa ir poilsio zonos, geras maistas, malonus ir neįkyrus personalo aptarnavimas“, – viešbučio privalumus vardija E.Puidokaitė-Bruzgulienė ir, teigia, kad savarankiškos kelionės paieškos veikiausiai nebūtų buvę tokios pat sėkmingos.

Tiesa, daugiausia moters pagyrų sulaukė kruopščiai apgalvota vaikų zona: žaidimų aikštelė medžių pavėsyje, vaikiškas baseinas, vandens pramogos ir kitos aptarnavimo paslaugos, skirtos patiems mažiausiems keliautojams.

„Nesu labai smulkmeniška, tačiau kurios mamos nepapirktų atidžiai apgalvotos detalės vaikams? Atrodo, net tokia smulkmena kaip viešbučio restorane siūlomi seilinukai, kai saviškių su savimi nepasiimi, tikrai labai gelbsti nuo tragiškos vakarienės baigties. Tokių akimirkų, kai absoliučiai džiaugiausi puikiai parinktu viešbučiu, buvo ir daugiau: pradedant nuostabiomis aikštelėmis vaikams, baigiant išties apgalvotu vaikišku meniu“, – pasakoja moteris, pridurdama, jog pirmosioms vaikų atostogoms svetur Turkija yra geriausias pasirinkimas.

Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės dvynių atostogos / Asmeninio archyvo nuotr.

Prabangiausias Turkijos kurortas turi ką pasiūlyti

Anot E.Puidokaitė-Bruzgulienės, pats Belekas turi daug lankytinų vietų, gražių parkų, pakrančių, aukšto lygio restoranų ir pramogų, todėl norintiesiems aktyviai leisti laiką ir mėgautis ne tik viešbučio paslaugomis, čia nuobuodžiauti neteks. Deja, šįkart atostogų tempą, prisipažįsta, diktavo mažosios keliautojos, todėl moteris su šeima daugiausia laiko leido būtent viešbučio teritorijoje.

SPA malonumai ir kitos atostogų pramogos

Kaip ir dauguma besilankančiųjų šiame krašte, E.Puidokaitė-Bruzgulienė džiaugiasi išbandžiusi senąją turkiškosios pirties procedūrą – hamamą. Jį žymi moteris aplankė drauge su savo mama ir vyresniąja dukra.

„Buvo toks mažas, moteriškas pabėgimas – pasilepinome, pailsėjome, tikrai labai smagu. Tiesa, su vyru irgi pavyko ištaikyti keletą neilgų pasimatymų à la carte tipo restoranuose, kur likome nustebinti tikrai aukšto kulinarinio lygio mėsos ir žuvies patiekalais. O visi kartu daugiausia laiko leisdavome ne tik ištiesę kojas prie baseinų – jūra sezono pradžioje dar nėra itin įkaitusi, bet ir vakaro programose. Ir aš, ir mano tėtis muzikoje tikrai esame ne naujokai, tad pradžioje manėme, kad nepatiks. Vis dėlto, teko pripažinti ir pasidžiaugti, jog į viešbutį surinkti puikūs artistai, o jų kuriama atmosfera leidžia atsipalaiduoti bei pasimėgauti akimirka“, – atostogų prisiminimais džiaugiasi E.Puidokaitė-Bruzgulienė, pridurdama, jog šios kelionės metu su mažylėmis „pasimatavo“ ir skrydžius, ir poilsį, tad dabar teliks kartoti.

Pirmosios Elenos Puidokaitės-Bruzgulienės dvynių atostogos Turkijoje (9 nuotr.)
+3