Pirmosios eurovizinės kovos vinis – Tado Rimgailos ir Samantos Tinos bučinys scenoje

 Tadas Rimgaila ir Samanta Tina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Tadas Rimgaila ir Samanta Tina / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
2017-01-04 20:20
AA

12 dainininkų, svajojančių apie pasirodymą „Eurovizijoje“, trečiadienį susitiko LRT studijoje: filmavosi pirmoje nacionalinės atrankos laidoje. Jų pasirodymus konkurso gerbėjai išvys šeštadienį, tada paaiškės, kurie šeši kovą atrankoje baigs iškart. Kad tik galėtų kovą tęsti, dalyviai traukė savo kozirius. Pavyzdžiui, Tadas Rimgaila ir Samanta Tina scenoje pasibučiavo.

Pirmojoje atrankos laidoje savo dainas pristatė dvilika iš jų. Tai grupė Vilius Krivickas, Ostreya, Augustė Vedrickaitė, Sasha Song, Edgaras Lubys, Tadas Rimgaila ir Tina, Rūta Andruškevičiūtė, Benas Malakauskas, Audrius Petrauskas, „Justin 3“, Dagna Kondratavičiūtė ir Paula Valentaitė.

15min rašė, kad šįmet „Eurovizijos“ atrankoje varžosi net 50 dalyvių.

Šiemet atrankų laidas veda naujas duetas – Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė.

Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Dalyvius per filmavimą jau įvertino komisija: Sigutė Stonytė, Darius Užkuraitis, Neda Malūnavičiūtė ir Ramūnas Zilnys. Savo balsus televizijos žiūrovai dalyviams išdalins transliacijos metu, šeštadienį.

Susumavus žiūrovų ir komisijos balsus paaiškės, kurie šeši dainininkai su atranka pasitrauks iškart po pirmojo savo pasirodymo – nepateks į antrą etapą.

Kad tik patektų į tą kitą etapą dalyviai, panašu, pasiruošę padaryti viską. Pavyzdžiui, Edgaras Lubys dainavo pakeistu, kompiuterizuotu balsu, Sasha Song į sceną prisikvietė užsieniečių, Augustė Vedrickaitė demonstravo, atrodytų, beribes vokalo galimybes...

Tiesa, savo numerį Augustei atrankos scenoje parodyti teko dusyk, mat pirmo pasirodymo metu prastai įsirašė garsas. Tačiau būna, kad šitaip nutinka, ir jei nesklandumo kaltė – ne paties atlikėjo, tada, pagal konkurso taisykles, sudainuoti iš naujo jam galima.

Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Scenoje – bučinys

Vieną rimčiausių kozirių scenoje ištraukė Tado Rimgailos ir Samantos Tinos duetas.

Tadas Rimgaila ir Samanta Tina „Eurovizijos“ atrankoje dalyvauja pirmąkart, čia debiutavo su daina „Tavo oda“. Ją sukūrė, beje, Stano. Kūrinys yra lyriška baladė.

Pirmosios eurovizinės kovos metu T.Rimgaila ir Samanta Tina stengėsi ne tik kuo geriau sudainuoti kūrinį, bet ir pasirūpino kitais pasirodymo akcentais: pasirinko akį traukiančius melsvus kostiumus, kruopščiai sustygavo pasirodymo choreografiją – numerį baigė akrobatiniais triukais papuoštu šokiu.

Gabrielė Martirosianaitė ir Ieva Stasiulevičiūtė / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Tik ne dėl šokio ir akrobatikos duetas patraukė komisijos narių dėmesį, o dėl paties pagrindinio pasirodymo akcento: savo numerio pabaigoje Samanta Tina ir Tadas Rimgaila ėmė ir pasibučiavo. Taip karštai, kad Tado veide labai ryškiai ir sodriai atsispaudė kolegės lūpdažis...

Po šio akibrokšto komisija šmaikštavo, kad Tadas kažkuo išsitepė. Bet palyginti šio bučinio su prieš dvejus metus Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės „Eurovizijos“ scenoje pademonstruotu, nesiryžo niekas.

Pirmosios „Eurovizijos“ atrankos laida (84 nuotr.)
+78