Pirmųjų ponių stiliaus dvikova: kuri – Michelle Obama ar Melania Trump – per inauguraciją atrodė geriau?

Michelle Obama ir Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Michelle Obama ir Melania Trump / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2017-01-20 18:14
AA

Penktadienį vykusioje 45-ojo JAV prezidento inauguracijoje visas dėmesys buvo sutelktas naujajam galingiausios pasaulio šalies vadovui Donaldui Trumpui, tačiau smalsuoliams ne ką mažiau įdomu buvo ir tai, kaip tokia svarbia proga pasipuošė pirmosios šalies ponios – kadenciją užbaigusio Baracko Obamos žmona Michelle Obama ir Donaldo Trumpo sutuoktinė Melania Trump.

Donaldo Trumpo inauguracijos iškilmės Vašingtone prasidėjo penktadienio rytą (Lietuvos laiku – vėlyvą popietę) su pamaldomis Šv. Jono episkopalinėje bažnyčioje.

Po mišių Donaldas Trumpas su žmona, iš Slovėnijos kilusiu buvusiu modeliu Melania Trump atvyko į Baltuosius rūmus, kur juodu pasitiko Barackas Obama su žmona Michelle. Melania atvyko nešina „Tiffany & Co.“ dovanų dėžute, kurią įteikė savo pirmtakei Michelle, ir visi kartu papozavę fotografams jie patraukė išgerti drauge arbatos.

Inauguracijos iškilmėms Melania Trump pasirinko santūrią žydros spalvos kašmyro suknelę su aukštu kaklu ir prie jos priderintus kašmyrinį švarkelį ir zomšos pirštinaites. Šio ansamblio bei zomšinės delninės, kurią nešėsi Melania Trump, kūrėjas – amerikiečių dizaineris Ralphas Laurenas.

Dažniausiai palaidų plaukų šukuoseną besirenkanti Melania Trump šįkart juos susirišo į kuodelį, o ausis padabino briliantais.

Jos įvaizdis internete sulaukė puikių atsiliepimų: ji netgi buvo lyginama su demokrato prezidento Johno F. Kennedy žmona Jacqueline, laikoma viena stilingiausių pirmųjų ponių visoje šalies istorijoje.

Tuo tarpu Michelle Obama šiai progai pasirinko tamsiai raudoną „Jason Wu“ suknelę trumpomis rankovėmis, perjuostą siauru juodu dirželiu. Ji, kaip ir Melania Trump, plaukus buvo susirišusi į kuodą, tik griežtesnio stiliaus.

JAV prezidento inauguracijos viešnių stilius (26 nuotr.)
+20
Michelle Obama, Melania Trump, Donaldas Trumpas ir Barackas Obama / AFP/„Scanpix“ nuotr.