Plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis itin atvirame interviu: „Grožis sukuriamas“

Saulius Vikšraitis
Šaltinis: Žmonės
AA

Plastikos chirurgas Saulius Vikšraitis – vienas garsiausių savo srities atstovų šalyje, turintis daugiau nei 30 metų praktikos patirtį. Per tuos metus Saulius atliko tūkstančius operacijų ir nors plastinės chirurgijos tema itin masina plačiąją auditoriją, žinomas daktaras televizijos laidose dažnai nesirodo. Tik TV3 gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ žinomas gydytojas sutiko duoti itin atvirą interviu, kurio metu papasakojo apie tai, kas dažniausiai nutylima.

Iš medikų šeimos kilęs vyras mediko kelią pasirinko prieš daugiau nei tris dešimtmečius ir tapo tuomet tik antruoju mikrochirurgu Kaune. Ir nors karjeros pradžia nebuvo lengva, Saulius atskleidžia, jog niekada kitoje srityje dirbti nenorėjo.

„Iš pradžių tikrai nebuvo lengva, tuomet Lietuvoje apie plastinę chirurgiją apskritai mažai kas tebuvo žinoma“, - laidoje „Raudonas kilimas“ pasakos plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas-ekspertas S. Vikšraitis.

Anksčiau plastikos chirurgija laikyta tik pasiturinčių, žinomų žmonių prerogatyva, tačiau šiandien patobulinti savo išorinį grožį tapo prieinama visiems. Saulius pripažįsta, jog su laiku keitėsi ne tik klientų įvairovė, bet ir operacijų tendencijos.

„Žinoma, kad ir šioje srityje yra tam tikros mados. Kuomet tik prasidėjo veido operacijų bumas, dažniausiai buvo atliekamos endoskopinės operacijos, padaromos katės akys, aukštai iškelti antakiai. Paskui tai nuslūgo ir išpopuliarėjo krūtų operacijos. Prieš 20 metų, kai dėdavom implantus, implanto vidurkis buvo 250 mililitrų, 300 buvo jau labai dideli, o 350 – tarsi iš „Playboy“. Dabar dedam ir 600, ir 700 mililitrų implantus“, - apie populiariausias plastines operacijas pasakos savo srities profesionalas.

Ilgos darbo valandos, neišpasakytas kruopštumas, didelė atsakomybė ir tobulų rezultatų siekis – tai plastikos chirurgų kasdienybė, todėl ne paslaptis, jog šios srities profesionalai gerai uždirba.

„Plastikos chirurgai tikrai uždirba gerai. Tiesa, tik tie, kurie daug dirba“, - kalbą apie delikačią temą – uždarbį, pradės daktaras.

Nors daugumos S. Vikšraičio atliekamų operacijų tikslas yra išvaizdos pagerinimas, žinomas gydytojas vien tik išorinio grožio nesureikšmina. Pasak plastikos chirurgo, svarbiausia yra sielos ir kūno pusiausvyra.

„Mes, plastikos chirurgai, savo nedideliu prisilietimu moterims suteikiam pasitikėjimo savimi. Juk labiausiai, ko nori moterys, yra laimė, o laiminga moteris turi sutarti su savimi“, - laidoje teigs S. Vikšraitis.

Kiek kainuoja populiariausios plastinės operacijos? Kokias neįprasčiausias operacijas yra tekę atlikti dr. Sauliui Vikšraičiui? Kas pačiam Sauliui yra graži moteris? Atsakymai į visus klausimus – jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Raudonas kilimas“, 18 val. per TV3 televiziją.

Ketvirtą sezoną skaičiuojanti gyvenimo būdo laida „Raudonas kilimas“ televizijos žiūrovus kviečia pro rakto skylutę žvilgtelėti į garsių televizijos, muzikos, kino, politikos, kultūros, sporto ir pramogų pasaulio atstovų gyvenimus. Vaidos Skaisgirės kuriamos ir vedamos laidos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija. Televizijos žiūrovų laukia daugybė atvirų, jautrių, netikėtų istorijų iš pirmų lūpų. 

Skaitykite daugiau