Plastinės chirurgijos specialistas Michaelas Niccole pirmąją procedūrą dukrai atliko, kai ji buvo vos 10-ties

Dukros Charm ir Brittani  / Stop kadras
Dukros Charm ir Brittani / Stop kadras
Šaltinis: Žmonės.lt
2013-12-14 14:55
AA

Vieno plastikos chirurgijos specialisto meilė savo dukroms peržengė visas įmanomas ribas. Kaip rašo Huffingtonpost.com, Michaelas Niccole leido savo įvaikintai dukrai Charm pirmąją plastinės chirurgijos procedūrą pasidaryti, kai ji buvo vos dešimties. Beje, Michaelas tą procedūrą atliko pats.

Charm ir jos sesuo Brittani, kurioms yra 25-eri, ne vieną kartą yra gulusios ant plastikos chirurgijos specialistų stalo ir leidusios tėčiui jas pakoreguoti botulino injekcijos procedūromis bei atlikti krūtų didinimo operacijas.

Šiuo metu merginos yra vaikščiojanti M.Niccole klinikos reklama. Mergaičių mama yra skeptiškai nusiteikusi prieš procedūras, kuriomis savo kūnus tobulina Charm ir Brittani, tačiau Michaelas gina merginų pasirinkimą.

„Jos gyvena visuomenėje, kurioje daugelis naudojasi plastikos chirurgijos specialistų paslaugomis. Abi merginos supranta, kad būti gražioms ir palaikyti savo jaunatviškumą dabar yra itin svarbu“, – teigė M.Niccole.

Jaunos merginos pritarė tėčiui. „Mūsų valstijoje ir tarp bendraamžių tokie dalykai yra savaime suprantami. Kai pasidariau krūtų didinimo operaciją, sulaukiau begalės komplimentų iš aplinkinių, kad atrodau nuostabiai“, – tvirtino Charm.