Plaukikas Danas Rapšys iškovojo dar vieną aukso medalį ir pagerino Lietuvos rekordą

Danas Rapšys
Šaltinis: Žmonės
2019-08-10 16:20
AA

Plaukikas Danas Rapšys ir toliau džiugina pergalėmis. Šeštadienį antrajame FINA pasaulio plaukimo čempionate Kinijoje sportininkas pasiglemžė dar vieną auksą.

Lietuvis čempiono titulą iškovojo plaukimo 200 m laisvu stiliumi rungties finale.

Sportininkas ne tik iškovojo aukso medalį, bet ir užfiksavo savo karjeros, Lietuvos ir pasaulio taurės varžybų rekordus – rungtį jis įveikė per 1 min., 45,07 sek.

Primename, kad rugpjūčio 2-ąją D. Rapšys išplėšė pergalę 400 m. plaukimo laisvu stiliumi finale. Plaukikas distanciją įveikė per 3:45,57 min., pasiekė šių varžybų rekordą ir aplenkė Naujosios Zelandijos atstovą Zacą Reidą, kuris tą pačią distanciją įveikė per 3:50,25 min.

Trečias varžybose atplaukė kanadietis Jeremy'is Bagshaw. Jis trasą įveikė per 3:52,20 min.

Rugpjūčio 4 dieną plaukikas  200 metrų laisvuoju stiliumi rungties finale distanciją įveikė per 1:45,74 min. taip pat nušluostydamas visiems konkurentams nosį.

Danas Rapšys pasaulio plaukimo čempionate Pietų Korėjoje (6 nuotr.)