Plaukų džiovintuvas... lygina užuolaidas ir naikina dėmes

Plaukų džiovintuvas / „Shuterstock“ nuotr.
Plaukų džiovintuvas / „Shuterstock“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
2014-03-20 07:10
AA

Manote, kad plaukų džiovintuvas tinkamas tik jūsų garbanoms džiovinti? Tikrai ne! Šio prietaiso skleidžiamą karšto ar šalto oro srovę galite panaudoti ir namų buityje.

Tinklalapyje womansday.com pateikiami 5 netikėti plaukų džiovintuvo panaudojimo būdai, kuriuos siūlome jums išbandyti ir namuose.

Atlipinkite lipdukus ar nuotraukas

Tikriausiai ne viena iš jūsų esate bandžiusi nagais atlipinti kur nors prikibusį ir itin erzinantį lipduką. Toks krapštymas gali užimti valandų valandas, o klijų pėdsakai ant įvairių paviršių vis tiek išlieka. Blogiausa, kad taip gerokai susigadinsite ir gražų manikiūrą!

Griebkite į rankas plaukų džiovintuvą ir nustatykite pačią karščiausią srovę, nukreipkite ją ant norimo pašalinti lipduko ir lengvai jį nulupsite.

Su plaukų džiovintuvu lengvai atlipinsite ir nuotraukas iš fotoalbumų (jei naudojate albumus, kuriuose nuotraukos klijuojamos ant lapų). Džiovintuvo srovę tiesiog nukreipkite į kitą lapo pusę ir palaukite, kol nuotrauka pati atlips.

Nupūskite dulkes

Kiekvienos mūsų namuose pilna kampų kampelių, prie kurių prieiti kartais būna tikrai nelengva... O kur dar spintelių gausa, kur taip pat kaupiasi įvairūs nešvarumai ir dulkės. Išsiurbti sunkiai prieinamas vietas neturint tinkamo surblio antgalio gali tapti nemenku iššūkiu ne vienai namų šeimininkei. Čia vėlgi pravers plaukų džiovintuvas – juo dulkes ar nešvarumus tiesiog išpūsite. Įjunkite šaltą srovę ir nukreipkite ją į dulkėtą vietą. Jei valote lentynas, visuomet pradėkite nuo viršutinės – lai pasitarnauja gravitacijos jėga!

Lyginkite dušo užuolaidą

Nusiperkate naują dušo užuolaidą, tačiau išėmusi ją iš pakuotės ir pakabinusi pernelyg neapsidžiaugiate – užuolaida siaubingai susiglamžiusi. Matomos užuolaidų lankstymo žymės bendro vonios vaizdo tikrai nepuošia! Jei užuolaidos ne medžiaginės, lygintuvu jų neišlyginsite (juk gali išsilydyti), tačiau tam puikiai tiks plaukų džiovintuvas. Karšto oro srovę nukreipkite į susiglamžiusias vietas ir kiek palaikykite – tik pasistenkite džiovintuvą laikyti maždaug 10–15 cm atstumu nuo užuolaidos.

Greitai išdžiovinkite drabužius

Su plaukų džiovintuvu greitai ir efektyviai galite išdžiovinti lengvo ar plono audinio drabužius arba pėdkelnes. Džiovinkite karšto oro srovę nukreipusios 10–15 cm atstumu nuo drabužio (žinoma, džiovinkite ne ant kūno, juk nenorite apsideginti!). Jei bijote pakenkti audiniui, drabužį taip pat efektyviai, tačiau kiek lėčiau išdžiovinsite ir šaltu oru.

Valykite vaško dėmes

Žavitės romantiškais vakarais žvakių šviesoje? Tačiau ką daryti, jei vaškas netyčia išsiliejo ant jūsų mėgstamo medinio ar stiklinio staliuko? Su peiliu jo geriau negramdyti, taip stipriai pakenksite stalo paviršiui. Išbandykite triuką su plaukų džiovintuvu! Karšto oro srovę nukreipkite ant dėmės ir palaukę, kol vaškas suskystės, jį lengvai nuvalykite šluoste. Bėdos kaip nebūta!