Plaukų stilistas Karolis Murauskas pristatė vardines šilko pagalvėles

Karolis Murauskas pristato vardines šilko pagalves/Loretos Kondratės nuotr.
Karolis Murauskas pristato vardines šilko pagalves/Loretos Kondratės nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2019-04-27 11:09
AA

Būrys žinomų žmonių, austrės, fotosesija, gyva muzika, glėbiai gyvų gėlių, teminis tortas ir rankų darbo šilkinių pagalvėlių pristatymas – toks buvo penktadienio vakarą Kaune, graikiškoje virtuvėje „Rhodos“ surengtas žinomo plaukų stilisto Karolio Murausko gimtadienis.

Sulaukiantieji kvietimo į jo šventes jau žino – Karolis mėgsta stebinti. Ypač tuomet, jei asmeninė sukaktis būna pažymėta neeiliniu skaičiumi. Prieš du metus, per 33 – ąjį gimtadienį, K. Murauskas pribloškė svečius pademonstruodamas tai, ko iki šiol Lietuvoje nėra padaręs nei vienas grožio specialistas – pristatydamas savo vardinę plaukų priežiūros priemonių liniją. Tuo tarpu šįkart, per 35 – ąjį pokylį, jis paskelbė savo kolekciją papildyti ir pagalvėlėmis iš natūralaus šilko, kvepiančiomis levandomis.

„Šilkas yra švelniausias pagalvės užvalkalas. 100 proc. organinė šilko pagalvėlė padeda atgaivinti odą miego metu. Jo savybės labai panašios į žmogaus kūno – šilke yra natūralus baltymas, kuris pagreitina odos ląstelių metabolizmą, lėtina senėjimą, ramina nervų sistemą“, – savo pasirinkto audinio privalumus vardino sukaktuvininkas.

Be to, šilko pagalvėlės dėka išsaugomi ir sveikesni plaukai, prarandama mažiau jų drėgmės, natūralių aliejų.

Mintis kurti užvalkalus K. Murauskui gimė neatsitiktinai. Jis pastebėjo, jog klientų plaukų švelnumui bei kitoms savybėms įtakos turi ir pagalvė, ant kurios jie miega.

Karolis Murauskas pristato vardines šilko pagalves/Loretos Kondratės nuotr.

„Man rūpi kompleksinė plaukų priežiūra. O juk tai – ne vien apsilankymas grožio salone. Tai daug dalykų – nuo galvos odos valymo iki mokėjimo teisingai išsiplauti plaukus“, – pridūrė pašnekovas.

Pasveikinti su gimtadieniu ir nauju kūriniu į K. Murausko mėgstamą graikišką virtuvę susirinko didžiulis būrys žmonių. Tarp jų – nemažai žinomų veidų.

Svečius pasitiko ne tik neatpažįstamai jubiliato bičiulės Žydrės Lataitienės išpuošta aplinka, bet ir gardūs užkandžiai, teminis „Sedujos“ tortas, galimybė pasimėgauti trikologeno kokteiliais bei Lietuvos austrių gliaudimo čempiono Roberto Reklaičio paruoštomis šviežiomis jūros gėrybėmis.

„Gimtadienis man – ypatinga šventė. Jau ne vienerius metus ją sutinku didžiuliame būryje žmonių ir tuo džiaugiuosi“, – sakė K. Murauskas.

Netrukus jis gimtadienį atšvęs dar kartą, bet jau kelionėje. Plaukų stilistas ketina skristi į Dubajų, kur per pastaruosius metus lankėsi ne vieną kartą. 

Karolis Murauskas pristato vardines šilko pagalves (36 nuotr.)
+30