Plaukų stilistė Alina Nikolaidi: „Nėra kada atrodyti nuobodžiai“

Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.
Šaltinis: Reklama
2023-03-22 11:04
AA

„Akiniai – nuostabi išskirtinė stiliaus detalė!“ – įsitikinusi plaukų stilistė, grožio studijos „Salon de beaute K.o.k.o.S“ Vilniuje įkūrėja Alina Nikolaidi. Ryški moteris itin mėgsta spalvas, drąsiai eksperimentuoja su savo įvaizdžiu, nes dirbant grožio srityje vietos nuoboduliui tiesiog neturi būti. Stilingi akiniai, priduria ji, kasdienybei suteikia polėkio ir garantuoja šūsnis komplimentų.

„Dėl regėjimo man reikalingi korekciniai akiniai, bet anksčiau prioritetą teikiau kontaktiniams lęšiams. Vis dėlto nuo jų ilgainiui pradėjo labai sausėti akys, jos pasidarė jautrios, sudirgusios. Dėl šio diskomforto ėmiau dairytis akinių“, – savo apsisprendimą mena pašnekovė.

Alina juokiasi, kad, iš pradžių dvejojusi ir nenorėjusi, šiandien jau turi visą kolekciją akinių. „Patys pirmieji mano akiniai buvo nedrąsiai išsirinkti. Džiaugiuosi, kad nenustojau ieškoti, laikui bėgant įsigijau dar kelerius. Rinkausi vis drąsesnius modelius, kaskart jaučiausi vis geriau. Galiu drąsiai teigti, kad pirmieji akiniai buvo dar tik ieškojimų rezultatas, o dabar pirkdama akinius jaučiuosi užtikrintai ir nebeabejoju – išsigryninau, nebebijau“, – sako ji.

Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Alinos kolekcijoje – ir akiniai su „Transitions“ fotochrominiais lęšiais: reaguodami į aplinkos šviesą ir UV intensyvumą, jie patamsėja, taigi išėjus iš patalpos į lauką nereikia skubėti jų keisti akiniais nuo saulės.

„Itin pamėgau šio tipo akinius. Jų prisitaikymas prie aplinkos leidžia nesukti galvos dėl akinių keitimo, jie gražiai atrodo tiek su šviesiais stiklais, tiek tada, kai užtamsėja. Praktiškas ir stilingas sprendimas“, – patikina.

NĖRA KADA ATRODYTI NUOBODŽIAI

Moteris pasakoja, kad akiniai tapo jos kasdienybės dalimi, todėl džiaugiasi, kad nereikia sukti galvos dėl jautrių akių. Negana to, šypteli ji, akiniai puikiai nukreipia dėmesį, jeigu, tarkim, neišsimiegojote ir tądien akys tikrai nėra jūsų sielos veidrodis.

„Sulaukiu išties daug komplimentų. Akiniai jau tapo mano asmenybės dalimi, įvaizdžio akcentu. Puiku, kai dera abu dalykai: stilius ir poreikis dėl regos. Juk jeigu akiniai būtų negražūs, nepatogūs, vargu ar norėtume juos nešioti, o dabar apie akių korekcijos operaciją net nebesvarstau – juk vis tiek norėsiu turėti akinių.“

Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Pašnekovė teigia, kad klientės, matydamos jos pavyzdį ir skirtingų stilių bei akinių variacijas, maloniai nustemba, kad akiniai suteikia tiek laisvės ir erdvės žaisti su stiliumi, atrasti vienas už kitą įdomesnių derinių.

„Dirbu grožio srityje, todėl eksperimentuoti su įvaizdžiu man ne naujiena. Leidžiu sau atrodyti įdomiai, noriu atėjusius žmones įkvėpti, sudominti. Akiniai tapo svarbia šio žaidimo dalimi. Tiesą sakant, mano įkvėpta jau ne viena klientė nuėjo į optikos saloną“, – juokiasi plaukų stilistė.

„Visada drąsinu moteris pasiryžti akiniams. Šiais laikais yra toks didžiulis jų pasirinkimas, kad galvoti, jog tau niekas netiks, – absurdiška. Tereikia nebijoti matuotis. Ir tikrai ne vienus ar kelerius – bandykite keliolika, juk nieko nekainuoja, – priduria šypsodamasi Alina. – Moterims netgi patariu nusifotografuoti matavimosi procese: leiskite sau pagalvoti, kitą dieną pasižiūrėkite į nuotraukas, tarsi iš šalies pažvelkite, kaip atrodote. Kartais tai labai padeda apsispręsti. Be to, juk galite ir draugėms nusiųsti – nustebsite, kiek sulauksite komplimentų!“

Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

KOLEKCIJA SU POLĖKIU

Sulaukusi optikos salono „Fielmann“ pasiūlymo išbandyti naująją „Versace“ akinių kolekciją, Alina, be jokios abejonės, iškart pasakė „taip“.

„Versace“ akinių linijoje nuo pat pradžių kuriami stilingi siluetai ir vyrams, ir moterims, tinkantys ne tik aukštosios mados scenai, bet ir biurui ar vakarėliams. Podiumo dvasia visuomet puikiai dera su šiandieninės mados jautria estetika, todėl jei norite pasijausti aukštosios mados atstovu, „Versace“ – puikus pasirinkimas. Užtenka juos užsidėti, ir nebekyla klausimų, kas iš tiesų yra moderni itališka elegancija.

Drąsius, išskiriančius iš minios modelius renkasi tie, kurie siekia pasauliui išreikšti savo jėgą, pasitikėjimą savimi, nori atskleisti asmenybės unikalumą. Tiek unisex sportinio dizaino, tiek nesenstančių klasikinių formų – „Versace“ akiniai tiks bet kokiai nuotaikai ar progai.

Naujausioje kolekcijoje karaliauja išskirtinių formų ir ryškių spalvų deriniai: nuo akį rėžiančių žalsvų, dedikuotų Biggie stačiakampių, sodraus vyno spalvos katės akių, masyvių stilizuotų aviatorių iki rafinuotų aukso kvadratų su perregima rožine ar griežtų juodų fasadų su metalizuotos logomanijos kojelėmis.

„Versace“ akiniai avangardiški, turi savo stilistiką. Ryškūs, masyvūs rėmeliai, drąsių spalvų stiklai. Tiesa, pasirinkimas labai įvairus – nuo itin modernių iki klasikinio stiliaus. Fotosesijos metu turėjau išskirtinę progą išbandyti galybę modelių, kurių pati gal net nebūčiau drįsusi pasimatuoti. Turiu pasakyti, kad likau maloniai nustebinta: kai kurie modeliai, atrodę, tikrai „ne man“, paaiškėjo, kad ne tik tinka, bet ir patinka!“ – įspūdžiais dalijasi Alina.

Alina Nikolaidi / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Moteris džiaugiasi, kad fotosesija patiko ne tik jai, bet ir sūnui, kuris turėjo galimybę pasimatuoti netgi tokius pačius akinius, kaip mamos: po itin ilgos pertraukos „Versace“ siūlo naujieną – specialią liniją mažiesiems stileivoms. Tai – identiška suaugusiųjų versijai akinių linija. Juk būtent tokie modeliai labiausiai ir traukia mažųjų akinių nešiotojų dėmesį, nes jie visada nori atrodyti suaugesni, stengiasi mėgdžioti mamas ir tėčius.

Norintiems laisvai žaisti ir varijuoti įvaizdžiais stilistė pataria turėti bent trejus akinius: klasikinio, sportinio ir avangardinio stilių. „Nustebsite, kiek įdomių įvaizdžių galėsite susikurti! Dabar madinga stilius maišyti: prie klasikinių drabužių rinktis drąsius, ryškius akinius, o prie sportinio, laisvalaikio stiliaus – klasikinius. Neįtikėtina, kiek įdomių variacijų galima susikurti, kai garderobe atsiranda akinių pasirinkimas!“

Alina Nikolaidi išbandė „Versace“ įvaizdžius (14 nuotr.)
+8