Plaukų stilistė R.Morozovienė mini sidabrines vestuves: atkartojo jų ritualus, tik – nebe dviese

Rūta Morozovienė, Andrejus Morozovas su vaikais / Rūtos Andre nuotr.
Rūta Morozovienė, Andrejus Morozovas su vaikais / Rūtos Andre nuotr.
Šaltinis: Pranešimas spaudai
2023-08-12 10:30
AA

Vilnietės plaukų stilistės Rūtos Morozovienės šeimoje didelė šventė: su vyru Andrejumi žinoma moteris mini sidabrines vestuvių metines. Ta proga vilniečių šeima atkartojo prieš dvidešimt penkerius metus vykusių savo vestuvių ritualus, kuriuose šiandien jau dalyvavo ir trys poros vaikai.

Šia įsiminta proga Rūta ir Andrejus Morozovai sudalyvavo fotosesijoje. Brandžios meilės akimirkas įamžino žinoma fotomenininkė Rūta Andre.

„Fotografė Rūta Andre yra mano ilgametė šeimos ir asmeninių fotosesijų bendramintė ir svarbiausių momentų įamžintoja tiek kalbant apie darbą, tiek apie asmeninį gyvenimą“, – sakė plaukų meistrė, grožio salono „Cut Code“ įkūrėja, kuriai savo plaukus patiki ne viena žinoma šalies moteris.

Rūta Morozovienė, Andrejus Morozovas / Rūtos Andre nuotr.

Sidabrines vestuves mininčios poros fotosesija prasidėjo Vilniaus Šv. Apaštalų Petro ir Povilo bažnyčioje. Čia Rūta ir Andrejus prieš dvidešimt penkerius metus sumainė aukso žiedus, o prieš penkerius – atnaujino santuokos įžadus. Paskui veiksmas vyko prie Santuokos rūmų, Žvėryno tilto, per kurį Andrejus, kaip tąsyk savo išrinktąją Rūtą, elegantiškai pernešė.

Finaline fotosesijos vieta sutuoktiniai pasirinko Trakus, kur tuomet vyko jaunavedžių šventė.

„Įdomu tai, kad dabar ir tuomet gėlių puokštę užsakėme tame pačiame gėlių salone „Florisima“, pas tą pačią ten dirbančią floristę Rasą“, – šypsodamasi sakė žinoma plaukų meistrė R.Morozovienė, svarbią dieną vilkėjusi stilingą baltą autorinę suknelę.

Šventė vyko nedidelėje artimiausių giminaičių ir bičiulių draugijoje. Ypatingai šia šeimos švente džiaugėsi sutuoktinių atžalos – dvidešimt vienerių Gantas, vienuolikametė Andrėja ir dviejų Sofija.

Rūta Morozovienė, Andrejus Morozovas su vaikais / Rūtos Andre nuotr.

„Esame labai skirtingi, gal todėl jau tiek metų – kartu, – sakė R.Morozovienė. – Jaunoms poroms patartume turėti daugiau kantrybės.“

„Taip, esame skirtingi, bet juk pliusas traukia minusą. Mes mokame vienas kitam nusileisti, suprasti. Būti kartu – didysis menas“, – žmonai antrino A.Morozovas, dirbantis sostinės „Kempinski“ viešbutyje.

Fotogalerija:

Sidabrines vestuves mininčių Rūtos ir Andrejaus Morozovų fotosesija (12 nuotr.)
+6