„Playboy“ viršelį puošusi aktorė Bai Ling norėtų atvykti į Lietuvą paragauti šakočio

Gintarė Gurevičiūtė, Bai Ling, Simona Bandita / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Sekmadienį laidoje „Bus visko“ – interviu su žymiausia Kinijos aktore Holivude Bai Ling. Ji – pirmoji azijietė moteris, atsidūrusi ant amerikietiško „Playboy“ žurnalo viršelio ir itin ryški asmenybė.

Bai Ling / LNK nuotr.

Vaidinusi su garsiausiais Holivudo aktoriais bei pasirodžiusi tokiuose filmuose kaip „Žvaigždžių karai“, „Dingę“, „Ana ir Karalius“,  šiandien ji yra žinoma ne dėl puikių vaidmenų, o dėl savo  išsišokimų. Kaip teigia užsienio spauda, Bai Ling žvaigždė negęsta tik skandalų dėka.

Išgirdę jos tikrąjį amžių – pasimestumėte ir galvotumėte, jog jus filmuoja slapta kamera. Šiai damai spalio 10 dieną sukanka 49-eri. Ji atrodo kaip 25-erių, o viešumoje elgiasi lyg 18-os. Visai neseniai vieno filmo pristatyme Bai Ling pasirodė beveik nuoga – prisidengusi tik kelio ženklu.

Bai Ling / LNK nuotr.
Bai Ling / LNK nuotr.

Paklausta, ar negalvoja apie šeimą, aktorė pateikia daugeliui nesuvokiamą atsakymą.

„Pinigai, namas, šeima – visi šie dalykai yra nuostabūs, tačiau man tai skamba kaip iliuzija. Mano tėvai dažnai klausia, kur tavo  vyras, vaikai? Bet aš pati jaučiuosi kaip vaikas. Mėgstu gyventi šia akimirka, todėl išgirdusi šį klausimą stengiuosi sugrįžti į dabartinį momentą, čiumpu telefoną ir einu žaisti žaidimų. Vienos moterys sukurtos būti mamomis, o mes esame sukurtos puošti pasaulį“, – teigia visai netrukus savo 49-ąjį gimtadienį švęsianti moteris.

Laidoje Bai Ling atsakys ir į moterims rūpimą klausimą – kokia yra tokios jaunatviškos figūros paslaptis? „Ne dietos ir ne sportas. Svarbiausia švarios ir pozityvios mintys. Jos ir leidžia mėgautis tokiu kūnu“, – sakys ji.

Bai Ling / LNK nuotr.

Bai Ling prisimins ir akimirką, kai dėl vaidmens teko atsisveikinti su ilgais plaukais: „Kai nusiskuti plaukus, iš tiesų jautiesi visiškai nuogas. Juk plaukai yra mūsų apsauga. Dėl vieno filmo man teko tai padaryti. Aš verkiau. Mano agentė sakė: tu esi azijietė, turi akcentą, neturi plaukų – kaip aš tau dabar gausiu darbą? O aš pagalvojau – jie gali nuskusti man plaukus, bet jie nenuskus mano talento.“

Bai Ling / LNK nuotr.

Bai Ling gyvenimas spalvingas: nuo labdaringų renginių ir įvairiausių fondų palaikymo iki žurnalo vagystės oro uoste ir tikro paparacių džiaugsmo – karštą vasaros dieną ši beveik 50 metų sulaukusi moteris į gatvę išėjo pasidabinusi trumpais kailiniais, po kuriais matėsi nuogas kūnas.

Ką reiškia šie skandalai – dėmesio stoka ar vienišumas? Tikroji Bai Ling su savo rytų filosofija ir patarimais, Lietuvos liaupsinimu ir noru čia atvykti bei paragauti šakočio. Pirmas interviu Lietuvai – sekmadienį per LNK.

Laidos su aktore Bai Ling filmavimas (12 nuotr.)
+6
Skaitykite daugiau