Plius dydžio modelis Ashley Graham laukiasi dvynukų: žinią paskelbė originaliai

Ashley Graham su vyru Justinu Ervinu / „Scanpix“ nuotr.
Ashley Graham su vyru Justinu Ervinu / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
2021-09-22 18:13
AA

Prieš kurį laiką apie nėštumą paskelbusi bene garsiausia pasaulyje plius dydžio manekenė Ashley Graham (33) pasidalijo jai pačiai netikėtomis naujienomis – ji su vyru Justinu Ervinu (31) laukiasi dvynukų.

A.Graham su sutuoktiniu J.Ervinu jau augina vienerių sūnų Isaacą, tačiau jų šeimą greitai papildys ne viena, kaip buvo tikėtasi, o dvi atžalos. 

Šią žinią modelis pranešė originaliai – pasidalijo vaido įrašu, kuriame užfiksuotos antrojo nėštumo akimirkos. 

Vaizdo įraše matoma, kad vizito pas gydytoją metu Ashley Graham išgirsta netikėtą naujieną – ji laukiasi dvynių.

Moteris iš pradžių pagalvoja, kad laukiasi mergaitės ir berniuko, bet gydytoja ją pataiso, kad modelio šeimą papildys du sūnūs.  

Apie antrąjį nėštumą A.Graham pranešė šių metų liepą, pasidalijusi žavia nuotrauka.

„Praėję metai buvo kupini mažų siurprizų, stipraus sielvarto ir naujų istorijų. Aš tik dabar pradedu suvokti ir džiaugtis tuo, koks reikšmingas mums bus šis naujas etapas“, –  rašė A.Graham, pasidalijusi sutuoktinio užfiksuotu kadru. 

2010 metais susituokę Ashley ir Justinas sūnaus Izaoko susilaukė 2020 metais.

„Šeštadienį 6 valandą ryto mūsų gyvenimai pasikeitė į gera. Ačiū už meilę ir palaikymą visą šį laiką, Justinai“, – tąkart rašė modelis.

Apie pirmąjį nėštumą A.Graham pranešė per devintąsias santuokos metines. Tąkart Ashley pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji kartu su vyru Justinu Ervinu parodo besilaukiančiosios pilvelį ir kartu sušunka: siurprizas. Tai išties netikėta naujiena supermodelio gerbėjams.

„Prieš devynerius metus ištekėjau už savo gyvenimo meilės. Tai buvo geriausia kelionė! Šiandien jaučiamės palaiminti, labai dėkingi. Džiaugiamės, galėdami švęsti kartu su savo augančia šeima,“ – rašė būsimoji mama.

Dar 2011-aisiais viename interviu Ashley Graham atvirai kalbėjo apie motinystę. Tąkart ji tikino, jog jie abu su vyru labai norintys vaikų ir kasdien apie tai galvojantys.

„Mes tikrai susilauksime vaikų. Tikimės, kad tai įvyks per ateinančius kelerius metus,“ – tąkart teigė ji.