Ploni plaukai? Nepanikuokite, imkitės priemonių

Ploni plaukai / Shutterstock nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Hair Volume™ – tai apdovanojimų laimėjusi ir tyrimais patvirtinta plaukų priežiūros priemonių linija iš „New Nordic“. Ji leidžia džiaugtis storesniais, vešlesniais, gražesniais ir labiau žvilgančiais plaukais.

Jau 30 metų „New Nordic“ tiria augalus, jų ypatingas savybes, kaupia patirtį ir žavisi gamtos teikiamomis galiomis. Panaudodami šias gamtos dovanas, kuriame ir gaminame maisto papildus bei kosmetikos priemones. Tos pačios veikliosios augalinės medžiagos naudojamos ir maisto papildų, ir kosmetikos gamyboje.

Šis naujas grožio ritualas, leidžiantis rūpintis plaukais tiek iš vidaus, tiek iš išorės, vadinasi Beauty In & Out™. Beauty In & Out™ plaukų priežiūros priemonių liniją sudaro tabletės ir kosmetika, kurių sudėtyje yra aktyvių augalinių medžiagų, puoselėjančių plaukus tiek iš vidaus, tiek iš išorės.

STORESNI, GRAŽESNI IR LABIAU ŽVILGANTYS PLAUKAI

SVEIKI PLAUKAI IR GALVOS ODA

Apdovanojimų pelnęs šampūnas Hair Volume™ SHAMPOO suteikia plaukams švelnumo, žvilgesio bei vešlumo. Jame nėra SLS / SLES sulfatų ir silikono. Šampūnas papildytas natūraliais aliejais, suteikiančiais šilko švelnumo pojūtį, kurį paprastai suteikia silikonas. Šampūno Hair Volume™ SHAMPOO sudėtyje yra obuolių sidro acto, kuris turi unikalią savybę giliai išvalyti, stimuliuoti galvos odą ir atkurti tinkamą pH pusiausvyrą neišsausindamas plaukų.

Hair Volume™ SHAMPOO

MINKŠTI IR ŽVILGANTYS PLAUKAI

Apdovanojimų pelnęs kondicionierius Hair Volume™ CONDITIONER – natūralus pasirinkimas kartu su Hair Volume™ šampūnu. Sudėtyje yra obuolių, sorų ekstraktų ir aminorūgščių, kurie lengvai atkuria pažeistus plaukus, suteikdami jiems apimties, blizgesio ir švelnumo. Iškart pamatysite, kokie minkšti ir žvilgantys taps jūsų plaukai. Jie geriau įsisavins veikliąsias medžiagas iš kitų plaukų priežiūros priemonių.

Hair Volume™ CONDITIONER

BLIZGESIO SERUMAS

Apdovanojimų pelnęs Hair Volume™ SHINE SERUM – jūsų plaukų priežiūros procedūros baigiamasis prisilietimas. Kvepiantys lašai rūpinasi plaukų sruogomis: atkuria, suteikia blizgesio ir apimties. Norėdami pasiekti geriausią rezultatą, naudokite ant drėgnų plaukų.

Hair Volume™ SHINE SERUM

TYRIMAIS PATVIRTINTOS TABLETĖS PLAUKAMS

Apdovanojimų pelniusios ir tyrimais patvirtintos tabletės plaukams. Hair Volume™ tabletės veikia iš vidaus – suteikia mitybinių medžiagų galvos odai ir plaukų folikulams, kur ir formuojasi tikrieji plaukai. Sudėtyje yra asiūklių, sorų ekstraktų, aminorūgščių L-cisteino ir L-metionino, vario, biotino, cinko, taip pat obuolių ekstrakto, kuriame randama biologiškai aktyvios medžiagos procianidino B-2.

Cinkas ir biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Asiūklių ekstraktas – silicio šaltinis. Aminorūgštis L-cisteinas įeina į plauką sudarančios medžiagos keratino sudėtį. Hair Volume™ – gražūs, vešlūs ir žvilgantys plaukai. Tik 1 tabletė per dieną.

Hair Volume™ tabletės plaukams

Maisto papildas. Svarbu įvairi, subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 

VISKAS, KAS GERIAUSIA, – PLAUKŲ KAUKĖJE

NAUJOJI Hair Volume™ atkuriamoji plaukų kaukė skirta jų tvirtumui, drėgnumui ir žvilgesiui sustiprinti. Kaukės sudėtyje yra obuolių ekstrakto, kokosų aliejaus ir hidrolizuotų ryžių baltymų, kurie padeda atkurti plaukų drėgmės pusiausvyrą ir stiprina sruogas – tai būtina norint turėti sveikus ir gražius plaukus. Galima naudoti visų tipų ir ilgio plaukams. 

Originalių „New Nordic“ HAIR VOLUME™ plaukų priežiūros produktų galite įsigyti vaistinėse, interneto parduotuvėje www.newnordic.lt arba užsisakyti telefonu (8 37) 22 20 23.

Hair Volume™ atkuriamoji plaukų kaukė
Skaitykite daugiau