Plungėje po girliandų skraiste sužibo puošni eglė: pasirodymą surengė ir Marius Jampolskis

Plungės Kalėdų eglė / Sauliaus Narkaus („Plungė”) nuotr.
Šaltinis: Plungės rajono savivaldybė
AA

Gruodžio 2-osios vakarą Plungėje, Senamiesčio aikštėje, po spindinčių girliandų skraiste sužibo puošni kalėdinė eglutė.

Nėra abejonių, kad tiek šį savaitgalį, tiek visą gruodį tai bus pati patraukliausia plungiškių ir jų svečių susibūrimo vieta. Savivaldybė kviečia visus į Plungę pasidžiaugti eglute, kurti šviesią nuotaiką savo širdyse ir džiaugsmingai laukti Kalėdų!

Šventinį penktadienį Plungėje svečiavosi Kalėdų Senelis su šaunia palyda, kalėdinę pasaką vaikams sekė miško gyvūnai, koncertą dovanojo Plungės kultūros centro kolektyvai „Hera“ ir „Hello“, taip pat – aktorius Marius Jampolskis, aikštėje vyko kalėdinė mugė. Šventinius palinkėjimus susirinkusiesiems perdavė Plungės rajono savivaldybės vadovai.

Plungės Kalėdų eglės įžiebimas / Sauliaus Narkaus („Plungė”) nuotr.

Tęsiant tradicijas šį gruodį Plungė nusimes kasdienį rūbą ir išradingų žmonių dėka taps puošniu, spindinčiu Kalėdų laukimo miestu. Miesto gyventojai, įstaigų, organizacijų darbuotojai kviečiami padabinti savo langus, lauko erdves ir kiemus. Kaip ir kasmet, originaliausios pastangos bus įvertintos.

Vaikų džiaugsmui nuo lapkričio pabaigos kunigaikščio Mykolo Oginskio rūmuose veikia Kalėdų Senelio rezidencija, o suaugusieji taip pat kviečiami rūmuose praleisti kalėdinę popietę ir paskanauti poniškų desertų.

Gruodį eglutės įžiebimo šventės vyks ir Plungės rajono miesteliuose ir gyvenvietėse, savose bendruomenėse. Žemaitės memorialiniame muziejuje Bukantėje rengiamas adventinis vakaras „Po gruodžio žvaigždėm“, Platelių dvaro sodyboje, amatų centre, pamokys, kaip nusimegzti pirštines, floristai jau kviečia į kalėdinių vainikų dirbtuves, o Plungės Mykolo Oginskio meno mokyklos mokiniai ir mokytojai – į nuotaikingą koncertą visuomenei.

Plungės Kalėdų eglė / Sauliaus Narkaus („Plungė”) nuotr.

Plungės turizmo informacijos centras ragina neskubant pasivaikščioti su gidais po kalėdinį Plungės miestą ir aplankyti vietas, kuriose gyveno garsūs žmonės. Kiekvienos ekskursijos pabaigoje lauks saldi medaus ir kitų bičių produktų degustacija.

Šiemet Plungės kultūros centre planuojamas tradicinis šventinis koncertas visai šeimai („Kalėdos kelyje“) numatytas ne Kalėdų rytą, o gruodžio 23-ąją, tradicinis kamerinis vakaras „Senuosius palydint“ vyks kaip įprasta – gruodžio 29-osios vakarą.

Savivaldybė kviečia pasidžiaugti puošniu Plungės miestu, aktyviai dalyvauti renginiuose, prisidėti prie miesto puošybos ir gera nuotaika praskaidrinti žiemos švenčių laukimą.

Plungės Kalėdų eglės įžiebimas (6 nuotr.)
Skaitykite daugiau