Po aktorės O.Newton-John mirties jos dukra imasi pokyčių: svarsto atsisakyti krūtų implantų

Olivia Newton-John su dukra Chloe Lattanzi / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Dainininkės ir aktorės Olivios Newton-John dukra Chloe Lattanzi atskleidė, kad praėjus dviem mėnesiams po sukrečiančios mamos mirties, ji ketina atsisakyti dirbtinumo. Ch.Lattanzi, kuriai, kaip pranešama, per kelerius metus atlikta plastinių operacijų už 550 tūkst. JAV dolerių, paskelbė, kad ištirpdo veido užpildus ir svarsto pašalinti krūtų implantus dėl galimos jų žalos organizmui.

Anot „Mirror“, 36 metų dainininkė Chloe Lattanzi tai pareiškė savo „Instagram“ vaizdo įraše. Pastarajame moteris atsakė į klausimą, kaip ji gali propaguoti ekologiškos mitybos svarbą ir tuo pat metu naudotis kosmetinėmis procedūromis.

„Man iš veido buvo pašalinti užpildai, – pareiškė šviesiaplaukė gražuolė. – Kai man tai darė, man tuo metu buvo kūno dismorfija, todėl turėjau labai žemą savivertę.“

Chloe Lattanzi su mama Olivia Newton-John / Vida Press nuotr.

Pasak Ch.Lattanzi, užpildus ji pradėjo naudoti maždaug prieš dešimt metų.

„Mano veidas atrodė labai išpurtęs ir keistas. Yra produktas, vadinamas hialuronidaze. Jis gali išimti užpildą ir iš esmės jį ištirpina. Tai nuolatinis procesas, kuriuo gyvenu.“

Ch.Lattanzi taip pat atskleidė, kad buvo žemos savivertės ir tada, kai paauglystėje įsidėjo krūtų implantus. Moteris pridūrė, kad „nežinojo“ apie galimas sveikatos problemas, kurios gali kilti dėl kūne esančių implantų.

„Pasitikėjau bet kuriuo žmogumi baltu chalatu ir nežinojau, kad yra kokių nors šalutinių poveikių ar pasekmių, –sakė ji. – Iš tikrųjų svarstau galimybę juos pašalinti. Tai kainuoja daug pinigų.“

Chloe Lattanzi / Vida Press nuotr.

Po mamos mirties (Olivią Newton-John pasiglemžė vėžys) Ch.Lattanzi sako, kad nuo šiol atidžiau stebi, kas patenka į jos kūną. Dabar moteris propaguoja „prevencinę priežiūrą“, skatindama savo sekėjus rinktis sveikesnį gyvenimo būdą, kad išvengtų mirtinų ligų.

Pirmadienio vaizdo įrašas nėra pirmasis, kai Ch.Lattanzi neigiamai atsiliepia apie savo kosmetines procedūras. Dar 2017 m. australų žurnalui „Woman's Day“ Chloe pasakojo, kad šalina daugybę lūpų ir veido užpildų, ir kad jai buvo atlikta antroji krūtų plastika po to, kai pirmoji operacija buvo nesėkminga.

„Visi tie dalykai buvo katastrofa, – sakė ji. – Ne tik lūpų implantai atrodė juokingai, bet ir pirmoji krūtų operacija, kurią pasidariau Australijoje, kai man buvo 18 metų. Procedūra paliko mane iškankintą. O dabar esu 32DD dydžio, myliu savo kūną ir mėgstu demonstruoti naująsias krūtis.“

Olivia Newton-John su dukra Chloe Lattanzi / Vida Press nuotr.

Primename, kad australų aktorės ir dainininkės Olivios Newton-John gyvybė užgeso sulaukus 73-ejų. Apie tai šių metų rugpjūčio 8 d. pranešė jos vyras Johnas Easterlingas.

„Daugiau nei 30 metų Olivia buvo pergalės ir vilties simbolis, dalydamasi savo kovos su krūties vėžiu kelione. Jos gydantis įkvėpimas ir novatoriška patirtis su augalų medicina išliks Olivios Newton-John fonde, skirtame augalų medicinos ir vėžio tyrimams“, – teigė jis ir ragino vietoj gėlių paaukoti lėšų šiam fondui.

2018 m. rugsėjį dainininkė atskleidė, kad gydosi stubure esantį vėžį. Tai buvo trečioji vėžio diagnozė po to, kai 1992-aisiais ir 2017 m. jai diagnozuotas krūties vėžys.

Skaitykite daugiau